Danny Trejo i Shannon Elizabeth w obsadzie kryminału o handlu żywym towarem

Alone Today Danny Trejo
Alone Today Danny Trejo i Shannon Elizabeth dołączyli do obsady filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Danny Trejo (“3 from Hell”) i Shannon Elizabeth (“Jay i Cichy Bob powracają”) dołączyli do obsady filmu “Alone Today”. Będzie to kryminał o kobiecie, która postanawia uratować grupę dziewczyn sprzedanych do Meksyku w ramach handlu żywym towarem.

Alone Today Danny Trejo i Shannon Elizabeth w obsadzie kryminału o handlu ludźmi

Obraz reżyseruje Wendy Wilkins. W obsadzie znajdują się też Frank Whaley, znany przede wszystkim jako Brett z kultowego “Pulp Fiction”, oraz sama Wilkins. Film oparto na kanwie autentycznych zdarzeń. Shannon Elizabeth występuje w nim jako kobieta tkwiąca w nieszczęśliwym związku z mężem-oprawcą – detektywem policyjnym. Mężczyzna zamieszany jest handel żywym towarem – pomaga przedostać niewolnice seksualne przez meksykańską granicę. Bohaterka postanawia uratować grupę dziewczyn z furgonetki – potem chce przepaść bez śladu i zapomnieć o sadystycznym małżonku. Plany nie idą po jej myśli.

Wilkins, która jest byłą policjantką, napisała w przeszłości książkę “Sex, Love & Cops: A Memoir of My Five Years as a Young Cop”. Zdjęcia do projektu “Alone Today” ruszają jeszcze przed końcem roku na terenie Los Angeles. Kryminał wyprodukuje Rob Margolies za pośrednictwem Different Duck Films.

Trejo wystąpił niedawno w horrorze “The Legend of La Llorona”, który ukaże się już 11 stycznia. Elizabeth jest najbardziej znana ze swoich ról w “Strasznym filmie”, serii “American Pie” oraz komedii “Jay i Cichy Bob kontratakują”.

Previous Article
Jak pokochałam gangstera Zwiastun

"Jak pokochałam gangstera" - zwiastun nowego, polskiego filmu kryminalnego produkcji Netfliksa

Next Article
The Northman Zwiastun

"The Northman" - zwiastun nowego filmu Roberta Eggersa, twórcy "Lighthouse"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share