Ethan Hawke jako zamaskowany szaleniec w filmie “The Black Phone”

The Black Phone Ethan Hawke
The Black Phone Ethan Hawke jako groźny psychopata / Foto Prime: “Empire Magazine”; Universal, Blumhouse, Crooked Highway

Magazyn filmowy “Empire” udostępnił zupełnie nowe zdjęcie z horroru “The Black Phone”, który ma ukazać się już na początku przyszłego roku. Fotografia przedstawia głównego aktora, Ethana Hawke’a, w przebraniu mordercy.

The Black Phone Ethan Hawke jako niebezpieczny psychopata

Na zdjęciu widzimy Ethana Hawke’a w roli psychopatycznego zabójcy (pseudonim: “The Grabber”). Gwiazdor ma na sobie charakterystyczną maskę, której czoło zwieńczone jest rogami, a jego twarz nosi na sobie bryzgi krwi. Postać trzyma w dłoni siekierę i zdaje się wskazywać przy jej użyciu na ofiarę. Uważni internauci zauważyli też, że Hawke nosi w filmie “The Black Phone” koszulkę bardzo podobną do tej z komediodramatu “Orbitowanie bez cukru”.

“The Black Phone” to film o Finneyu – nieśmiałym, ale bystrym trzynastolatku, który zostaje porwany przez sadystycznego mordercę. Chłopiec zostaje uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie może krzyczeć do woli – i tak nikt go nie usłyszy. Ze zdumieniem odkrywa, że w pomieszczeniu znajduje się telefon – niby niedziałający, ale przydatny. Za jego pośrednictwem Finney może słyszeć głosy poprzednich ofiar zabójcy. Duchy zrobią, co mogą, by uratować porwanego.

Mordercę gra, oczywiście, Hawke, a scenariusz jest adaptacją książki Joego Hilla. Jedna z masek, użytych w “The Black Phone”, wzorowana jest na wizerunku Lon Chaneya w niemym filmie “Londyn po północy” (1927). Inną zaprojektował Tom Savini.

Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 4 lutego 2022 roku.

Previous Article
Devon Sawa

Devon Sawa wyrachowanym psychopatą w horrorze od twórców "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną"

Next Article
After Ocal mnie gdzie obejrzeć

Premiery CANAL+: "After. Ocal mnie". Najgorętszy film roku już na VOD

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share