Premiera: australijska animacja “Wilk na 100%”. W kinach od 8 października

Wilk na 100%
Wilk na 100% – piątkowa premiera / Foto Prime Movies: Flying Bark Prod., Siamese Pty Ltd., STXfilms

Już w najbliższy piątek na ekranach polskich kin zawarczy “Wilk na 100%”. Australijska animacja o tym, że nie należy oceniać książki po okładce – a wilka po pozorach – została przygotowana przez twórców “Bystrego Billa” oraz pełnometrażowej wersji “Pszczółki Mai”. Kreskówka stanowi adaptację książki Jayne Lyons.

Wilk na 100% – animacja o nietypowym liderze wilkołaczej watahy

Bohaterami animacji są żyjące w stadzie wilkołaki. Nieoczekiwanie ich liderem ma zostać niejaki Freddy Lupin – charyzmatyczny chłopak, który tuż przed swoimi 13. urodzinami zamiast w groźne wilczysko zamienia się w pudla, z wielką, różową czupryną. Czworonożny Freddy będzie musiał dowieść, że nie jest byle “maskotką”, a prawdziwą bestią.

W anglojęzycznej wersji filmu “Wilk na 100%” swojego głosu udzieliły takie sławy, jak Jane Lynch (“Glee”), Jai Courtney (“Legion samobójców”), Ilai Swindells (“Patolog”), Samara Weaving (“Dziewięcioro nieznajomych”), Rhys Darby (“Guns Akimbo”) i Magda Szubanski (“Babe – Świnka z klasą”). Na razie nie wiadomo, jacy aktorzy podłożyli głos w polskiej wersji językowej – pozostanie to tajemnicą aż do piątkowej premiery.

Film przeznaczony jest dla widzów od 5. roku życia. Czy animacja okaże się tak udana, że widzowie zawyją do księżyca – to okaże się już 8 października, kiedy “Wilk” trafi na ekrany kin.

Previous Article
Violet Olivia Munn

ZWIASTUN: "Violet". Olivia Munn i Justin Theroux w dramacie o odzyskiwaniu władzy nad własnym życiem

Next Article
Les oiseaux ivres

Kanada wybrała swojego kandydata w wyścigu po Oscary. To film o miłości i... kartelu narkotykowym

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share