Premiera: australijska animacja “Wilk na 100%”. W kinach od 8 października

Wilk na 100%
Wilk na 100% – piątkowa premiera / Foto Prime Movies: Flying Bark Prod., Siamese Pty Ltd., STXfilms

Już w najbliższy piątek na ekranach polskich kin zawarczy “Wilk na 100%”. Australijska animacja o tym, że nie należy oceniać książki po okładce – a wilka po pozorach – została przygotowana przez twórców “Bystrego Billa” oraz pełnometrażowej wersji “Pszczółki Mai”. Kreskówka stanowi adaptację książki Jayne Lyons.

Wilk na 100% – animacja o nietypowym liderze wilkołaczej watahy

Bohaterami animacji są żyjące w stadzie wilkołaki. Nieoczekiwanie ich liderem ma zostać niejaki Freddy Lupin – charyzmatyczny chłopak, który tuż przed swoimi 13. urodzinami zamiast w groźne wilczysko zamienia się w pudla, z wielką, różową czupryną. Czworonożny Freddy będzie musiał dowieść, że nie jest byle “maskotką”, a prawdziwą bestią.

W anglojęzycznej wersji filmu “Wilk na 100%” swojego głosu udzieliły takie sławy, jak Jane Lynch (“Glee”), Jai Courtney (“Legion samobójców”), Ilai Swindells (“Patolog”), Samara Weaving (“Dziewięcioro nieznajomych”), Rhys Darby (“Guns Akimbo”) i Magda Szubanski (“Babe – Świnka z klasą”). Na razie nie wiadomo, jacy aktorzy podłożyli głos w polskiej wersji językowej – pozostanie to tajemnicą aż do piątkowej premiery.

Film przeznaczony jest dla widzów od 5. roku życia. Czy animacja okaże się tak udana, że widzowie zawyją do księżyca – to okaże się już 8 października, kiedy “Wilk” trafi na ekrany kin.

Previous Article
Violet Olivia Munn

ZWIASTUN: "Violet". Olivia Munn i Justin Theroux w dramacie o odzyskiwaniu władzy nad własnym życiem

Next Article
Les oiseaux ivres

Kanada wybrała swojego kandydata w wyścigu po Oscary. To film o miłości i... kartelu narkotykowym

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share