ZWIASTUN: “Violet”. Olivia Munn i Justin Theroux w dramacie o odzyskiwaniu władzy nad własnym życiem

Violet Olivia Munn
Violet Olivia Munn rodzi się na nowo / Foto Prime Movies: Relativity Media, Section 5, TIFF

Amerykański dystrybutor filmowy Relativity Media podzielił się zwiastunem nowego dramatu “Violet”, z Olivią Munn i Justinem Theroux. Reżyserowany przez Justine Bateman obraz opowiada o odzyskiwaniu kontroli nad własnym życiem.

Violet Olivia Munn rodzi się na nowo

Znana z “X-Menów: Apokalipsy” Olivia Munn występuje w filmie jako tytułowa Violet. Pewnego dnia trzydziestoparolatka zdaje sobie sprawę, że całe jej życie opiera się na decyzjach, których podjęcie dyktowane było strachem. Kobieta postanawia, że wyzbędzie się tego uczucia, nabierze powietrza w płuca i zacznie żyć inaczej. Chce odbudować siebie, a nawet znaleźć swoje ukryte, prawdziwe “ja”.

W filmie, poza Munn, pojawiają się: Justin Theroux (“Szpieg, który mnie rzucił”), Todd Stashwick (“Jak rozmawiać z psem”), Bonnie Bedelia (“Szklana pułapka”), Colleen Camp, Jim O’Heir, Anne Ramsay, Laura San Giacomo, Jason Dohring, Zachary Gordon, Luke Bracey, Rain Phoenix, Steve Agee, Peter Jacobson, Dennis Boutsikaris i Rob Benedict.

Obraz “Violet” właśnie ukazał się w Ameryce Północnej i zbiera pochlebne recenzje (chwalony przez “IndieWire” za zmysł reżyserski Bateman, a przez “The Globe and Mail” za główną rolę Munn). Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle film zostanie wydany w Polsce.

Previous Article
Tilda Swinton musical

Tilta Swinton wystąpi w swoim pierwszym musicalu. Film opowie o ostatniej rodzinie na Ziemi

Next Article
Wilk na 100%

Premiera: australijska animacja "Wilk na 100%". W kinach od 8 października

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share