Znamy datę premiery nowego filmu Scotta Derricksona “The Black Phone”. W roli głównej Ethan Hawke

The Black Phone premiera
The Black Phone premiera / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Znamy datę premiery nowego filmu z udziałem Ethana Hawke’a. Horror “The Black Phone”, adaptujący opowiadanie Joego Hilla o tym samym tytule, ukaże się już w pierwszym kwartale przyszłego roku. To kolejna produkcja wytwórni Blumhouse, która w przeszłości wprowadziła do dystrybucji hity jak “Paranormal Activity”, “Uciekaj!” czy “Split”.

The Black Phone Premiera wkrótce. Ethan Hawke jako okrutny zabójca

“The Black Phone” to film o Finneyu – nieśmiałym, ale bystrym trzynastolatku, który zostaje porwany przez sadystycznego mordercę. Chłopiec zostaje uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie może krzyczeć do woli – i tak nikt go nie usłyszy. Ze zdumieniem odkrywa, że w pomieszczeniu znajduje się telefon – niby niedziałający, ale przydatny. Za jego pośrednictwem Finney może słyszeć głosy poprzednich ofiar zabójcy. Duchy zrobią, co mogą, by uratować porwanego.

Horror, który pod koniec września zaliczył premierę podczas teksańskiego Fantastic Festu, trafi do dystrybucji kinowej 4 lutego 2022 roku, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo, czy film ukaże się też na dużych ekranach w Polsce.

Ethan Hawke występuje w “The Black Phone” jako główny antagonista. Jego postać nosi maskę, która wzorowana jest na wizerunku Lon Chaneya w niemym filmie “Londyn po północy” (1927). Jako Finney Shaw pojawia się Mason Thames, a w pozostałych rolach obsadzono Jeremy’ego Daviesa, Jamesa Ransone’a i Madeleine McGraw. Reżyserem “The Black Phone” jest Scott Derrickson – twórca “Egzorcyzmów Emily Rose”, “Sinister” i “Doktora Strange’a”.

Previous Article
50 Years of Walt Disney World Christina Aguilera

Program specjalny ABC na 50-lecie Walt Disney World. Aguilera, Goldberg i Bailey w Pałacu Disneya

Next Article
Red Rocket Simon Rex

ZDJĘCIA: nowy komediodramat wytwórni A24, "Red Rocket". Simon Rex jako były gwiazdor porno

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share