“Paranormal Activity: Next of Kin” – teaser i data premiery

Paranormal Activity: Next of Kin
Paranormal Activity: Next of Kin – teaser / Foto Prime Movies: Paramount Pictures, Blumhouse Productions

Seria “Paranormal Activity” powraca z nową odsłoną. Jej tytuł to “Paranormal Activity: Next of Kin” i ma ona ukazać się już w przyszłym miesiącu. Miłośnicy upiornych opowieści nie będą musieli długo czekać na premierę filmu. Zaplanowano ją na 29 października.

Paranormal Activity: Next of Kin – teaser, data premiery

W Stanach Zjednoczonych “Paranormal Activity: Next of Kin” obejrzą subskrybenci serwisu typu VOD Paramount+. Zapowiedzi prasowe mówią o “zaskakującej kontynuacji”, która będzie miała formę “reimaginacji serii”. Film jest siódmym segmentem serii i ma stanowić jej reboot.

Na Twitterze platformy Paramount+ pojawił się ponadto krótki teaser filmu, opatrzony komentarzem: “Tuż przed tegorocznym halloween Aktywność narodzi się na nowo”. Z klipu można wywnioskować, że w siódmej odsłonie horrorowego cyklu twórcy postawili na inne rozwiązania fabularne niż wcześniej. Ponoć w filmie pojawi się wątek tajemniczego kultu. Teaser wskazuje też, że “Paranormal Activity: Next of Kin” nie będzie w stu procentach horrorem typu found footage.

Reboot wyreżyserował William Eubank, twórca dobrze ocenionego horroru science-fiction “Sygnał” z udziałem Laurence’a Fishburne’a, a także ubiegłorocznej “Głębi strachu” z Kristen Stewart. Za scenariusz odpowiada natomiast Christopher Landon – weteran serii, który napisał fabuły do czterech z jej odsłon. Producentami “Paranormal Activity: Next of Kin” są Jason Blum, założyciel Blumhouse Productions, oraz Oren Peli – autor kasowej “jedynki” z 2007 roku.

Na temat fabuły “Next of Kin” nie wiadomo właściwie nic. Serwis “Collider” potwierdza, że film nie stanowi kontynuacji części “Paranormal Activity: Inny wymiar” z 2015 roku, która przez sześć ostatnich lat uchodziła za finał sagi. Potwierdzeni członkowie obsady to Emily Bader (“Broken Visions”), Roland Buck III (“Chicago Med”), Dan Lippert, Kyli Zion, Jill Andre, Wesley Han, Colin Keane i Henry Ayres-Brown. Zdjęcia do filmu zakończono niedawno – w połowie lipca.

Producentami wykonawczymi “Paranormal Activity: Next of Kin” są Landon, Steven Schneider i Jenny Hinkey.

Sześć pierwszych filmów z serii “Paranormal Activity” zarobiło łącznie 890,5 mln dolarów. Oryginał z 2007 roku zainkasował prawie 193,5 mln USD. Co ciekawe jego realizacja kosztowała jedynie 15 tys. USD.

Previous Article
Jane Powell nie żyje

Nie żyje Jane Powell - gwiazda Złotej Ery Hollywood, ikona musicalu

Next Article
Being James Bond dokument

15 lat z Danielem Craigiem jako Bondem. Dokument o agencie 007 na Apple TV+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share