“W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”: Netflix odsłonił oficjalny plakat filmu

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 plakat
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 plakat filmu / Foto Prime Movies: Netflix, Next Film, Akson Studio

Netflix podzielił się plakatem promującym nadchodzącą premierę – slasher “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”. Kontynuacja ubiegłorocznego przeboju ukaże się w serwisie 27 października – takie informacje przekazano już tydzień temu w ramach akcji “Netflix & Chills”. Nowy poster w kolorze alarmującej czerwieni podpowiada, że w “dwójce” Julia Wieniawa znów zmuszona będzie stanąć do walki z duetem zmutowanych morderców.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Plakat filmu

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 plakat
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Plakat / Foto AZN: Netflix, Akson Studio, Next Film, Filmweb

Premierę filmu “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” zaplanowano idealnie: horror ukaże się w ofercie Netfliksa w sam raz przed świętem halloween. Planowana jest też dystrybucja za granicą, a o premierze w USA donosi “Bloody Disgusting” – największy w sieci serwis zajmujący się kinem grozy i fantastyką.

Film “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” przygotowali twórcy “jedynki”: reżyser Bartosz M. Kowalski i scenarzystka Mirella Zaradkiewicz. Za realizację ponownie odpowiadało Akson Studio. Sequel będzie kontynuował wątek Zosi Wolskiej (Julia Wieniawa-Narkiewicz), która przeżyła masakrę w wykonaniu duetu psychopatycznych bliźniaków. Ponadto poznamy wiejskiego policjanta Adasia (Mateusz Więcławek), zakochanego w dziewczynie w ogóle nim niezainteresowanej. Twórcy obiecują, że “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” różni się od “zwykłego” slashera jako ironiczna opowieść o poszukiwaniu siebie i podziałach społecznych w Polsce.

W obsadzie “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” goszczą ponadto Andrzej Grabowski, Sebastian Stankiewicz, Izabela Dąbrowska, Zofia Wichłacz i Robert Wabich. Wojciech Mecwaldowski powraca w komediowej roli opiekuna na obozie kempingowym. Akcja drugiej części serii toczy się na Podlasiu.

Previous Article
Zakonnica w przebraniu 3

"Zakonnica w przebraniu 3": wybrano reżysera. W roli głównej wraca Whoopi Goldberg

Next Article
Scarlett Johansson Disney pozew

Scarlett Johansson i Disney - pozew. Konflikt rozstrzygnięty

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share