Brylował w “Bridgertonach”, teraz będzie pracował z twórcami filmu “Avengers: Koniec gry”

Regé-Jean Page i bracia Russo
Regé-Jean Page i bracia Russo tworzą nowy film / Foto Prime Movies: instagram.com/regejean

Regé-Jean Page, angielski aktor znany jako Simon Basset z serialu “Bridgertonowie”, dołączył do obsady nowej produkcji Netfliksa. Film będzie utrzymany w stylistyce mrocznego thrillera i powstanie przy współpracy Noah Hawleya (“Fargo”) oraz braci Anthony’ego i Joego Russo – twórców “Avengers: Koniec gry”.

Regé-Jean Page i bracia Russo pracują przy nowym filmie Netflixa

Hawley jest pomysłodawcą fabuły i został wytypowany na stanowisko reżysera, a sam film ma być dreszczowcem z podgatunku heist. Na razie projekt nie ma oficjalnego tytułu i nie ujawniono szczegółów jego scenariusza. Joe i Anthony Russo obejmą rolę producentów. Duet ma na swoim koncie takie tytuły, jak “Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, “Avengers: Wojna bez granic” i “Avengers: Koniec gry”. Joe był też fabularzystą innego dreszczowca, “Tyler Rake: Ocalenie”, który został najczęściej oglądaną filmową produkcją Netfliksa.

Producentami wykonawczymi filmu będą Mike Larocca, Angela Russo-Otstot i jego główna gwiazda, czyli Regé-Jean Page. Przed aktorem pracowity rok. Niedawno otrzymał on angaż do filmowej adaptacji gry “Dungeons & Dragons”, którą przygotowuje Paramount Pictures. Na planie spotka Chrisa Pine’a i Hugh Granta.

Thriller Hawleya będzie okazją do ponownej współpracy Netfliksa ze swoimi “sprawdzonymi” aktorami i reżyserami. Regé-Jean Page i bracia Russo dopiero co zakończyli zdjęcia do kryminału “The Gray Man”, kręconego właśnie dla platformy streamingowej.

Realizacją nowego filmu Hawleya zajmą się wytwórnie AGBO i 26 Keys.

Previous Article
Gladiator 2

Ridley Scott potwierdza: trwają prace nad scenariuszem do "Gladiatora 2"

Next Article
Zakonnica w przebraniu 3

"Zakonnica w przebraniu 3": wybrano reżysera. W roli głównej wraca Whoopi Goldberg

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share