“W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” – znamy datę premiery na Netfliksie

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Kiedy premiera? / Foto Prime Movies: Next Film, Netflix

“W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych nowości serwisu Netflix. Sequel bijącego rekordy popularności horroru sprzed roku został już oficjalnie ukończony i czeka na swoją premierę. Podano właśnie konkretną datę. Widzowie poznają dalsze losy Zosi Wolskiej tuż przed halloween, 27 października.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Kiedy premiera?

Pierwszy film przez długi czas nie schodził z notowania najchętniej oglądanych pozycji na Netfliksie, nic więc dziwnego, że twórcy pokusili się o kontynuację. O “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” usłyszeliśmy najpierw w marcu, ale dopiero teraz podano ostateczną datę premiery. Netflix ujawnił listę horrorów, które widzowie będą mogli obejrzeć w październiku w ramach akcji “Netflix & Chills”. Wśród tytułów znalazł się polski slasher.

“W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” debiutuje na Netfliksie 27 października 2021 roku – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wiadomo, że sequel ukaże się choćby w Stanach Zjednoczonych, bo o premierze donosi “Bloody Disgusting” – największy w sieci serwis zajmujący się kinem grozy i fantastyką. Tego samego dnia na platformie giganta streamingowego pojawi się dreszczowiec “Hypnotic” z Jasonem O’Marą i Kate Siegel.

Film “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” przygotowali twórcy “jedynki”: reżyser Bartosz M. Kowalski i scenarzystka Mirella Zaradkiewicz. Za realizację ponownie odpowiadało Akson Studio. Sequel będzie kontynuował wątek Zosi Wolskiej (Julia Wieniawa-Narkiewicz), która przeżyła masakrę w wykonaniu duetu psychopatycznych bliźniaków. Ponadto poznamy wiejskiego policjanta Adasia (Mateusz Więcławek), zakochanego w dziewczynie w ogóle nim niezainteresowanej. Twórcy obiecują, że “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” różni się od “zwykłego” slashera jako ironiczna opowieść o poszukiwaniu siebie i podziałach społecznych w Polsce.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Kiedy premiera? Znamy oficjalną datę / Foto AZN: Next Film, Netflix

W obsadzie “W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” goszczą ponadto Andrzej Grabowski, Sebastian Stankiewicz, Izabela Dąbrowska, Zofia Wichłacz i Robert Wabich. Wojciech Mecwaldowski powraca w komediowej roli opiekuna na obozie kempingowym. Akcja drugiej części serii toczy się na Podlasiu.

Kiedy tylko odsłonięty zostanie zwiastun filmu, natychmiast o tym poinformujemy.

“W lesie dziś nie zaśnie nikt” pojawił się w serwisie Netflix w marcu 2020 roku. Film miał zostać wprowadzony do obiegu kinowego, ale plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Krwawy slasher wydano potem w blisko dwustu krajach świata. W USA horror dotarł do czołowej dziesiątki najchętniej oglądanych tytułów Netfliksa. Film zebrał pozytywne recenzje m.in. od takich portali, jak Interia, Antyradio czy His Name is Death.

Previous Article
Bros film

Universal ujawnia obsadę gejowskiej komedii romantycznej. Wśród aktorów Billy Eichner i Luke Macfarlane

Next Article
The Electrical Life of Louis Wain

"The Electrical Life of Louis Wain": Benedict Cumberbatch w zwiastunie filmu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share