Finałowy zwiastun filmu “Halloween zabija”. Wracają bohaterowie oryginału Johna Carpentera

Halloween zabija zwiastun
Halloween zabija zwiastun / Foto Prime Movies: Universal Pictures, Miramax, Blumhouse

Stało się: studio Universal Pictures opublikowało finalny zwiastun “Halloween zabija”. Teraz to już linia prosta do przyszłomiesięcznej premiery. Film z udziałem Jamie Lee Curtis zadebiutuje w połowie października za granicą i dokładnie 22 października w Polsce.

“Halloween zabija” kontynuuje historię przedstawioną w filmie Davida Gordona Greena z 2018 roku. Michael Myers zbiegł w nim ze szpitala psychiatrycznego i znów wyruszył na poszukiwania nieszczęsnej Laurie Strode (Curtis). W nowej odsłonie serii będą na niego polować krewni i bliscy poprzednich ofiar mordercy.

Halloween zabija – finałowy zwiastun

W finalnym zwiastunie “Halloween zabija” pojawiają się sceny niewidziane w trailerach poprzednich. Uwagę zwracają też powroty dawnych bohaterów – zwłaszcza tych z oryginalnego “Halloween” Johna Carpentera (1978). W filmie występują między innymi Kyle Richards jako dorosła Lindsey Wallace, Charles Cyphers jako niedoszły szeryf Leigh Brackett oraz Nancy Stephens jako Marion Chambers – była asystentka doktora Sama Loomisa.

W zwiastunie mieszkańcy feralnego Haddonfield – które od lat spływa krwią ofiar Myersa – skandują: “Zło dziś umrze!” Film toczy się w 2018 roku, tuż po wydarzeniach z ostatniej odsłony serii “Halloween”. Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) wspólnie z rodziną podejmuje współpracę z innymi osobami, które uszły z życiem Myersowi. Grupa będzie próbowała raz na zawsze unicestwić psychopatycznego zabójcę. Wciąż czyha on na ulicach upiornego miasteczka w stanie Illinois.

Halloween zabija – premiera 22 października

Mocne słowa padają z ust Laurie, która w jednej z krótkich scen mówi: “Chcę zdjąć mu maskę z twarzy i zobaczyć, jak życie ulatuje z jego oczu”. Ponoć w filmie mogą pojawić się retrospekcyjne sekwencje z udziałem Michaela Myersa i Sama Loomisa jako dzieci.

Obsadę filmu zasilają dodatkowo Anthony Michael Hall (gra Tommy’ego Doyle’a), Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton, Robert Longstreet, Dylan Arnold, Omar Dorsey, Brian F. Durkin oraz Lenny Clarke. James Jude Courtney i Nick Castle wcielili się w ikoniczną postać Michaela Myersa.

Na początku września horror “Halloween zabija” pokazano podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Po premierze w sieci ukazały się pierwsze recenzje. Nie brakuje wśród nich pozytywnych głosów: sequel chwalony jest między innymi za “szokującą brutalność” oraz “zacięcie socjologiczne”.

Polska premiera przypada na 22 października. W USA “Halloween zabija” wychodzi 15 października – w kinach oraz w serwisie streamingowym Peacock.

Previous Article
Pogromcy duchów. Dziedzictwo Sigourney Weaver

Sigourney Weaver o filmie "Pogromcy duchów. Dziedzictwo": "niezwykle zabawny, zaskoczy wszystkich"

Next Article
Cassandra Peterson coming out

Elvira, władczyni ciemności, wychodzi z mroku. Ikona seksu deklaruje, że jest osobą LGBTQ

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share