Krzysztof Globisz w filmie inspirowanym jego życiem – zobacz zwiastun

Prawdziwe życie aniołów Zwiastun
Prawdziwe życie aniołów Zwiastun / Foto: Kino Świat, Film Kraków

Krzysztof Globisz wystąpił w filmie “Prawdziwe życie aniołów”, który inspirowany jest wydarzeniami z jego życia. Wspólnie z cenionym aktorem na ekranie pojawiają się między innymi Kinga Preis, Anna Dymna oraz Jerzy Trela. Premiera kinowa już za niewiele ponad miesiąc.

Prawdziwe życie aniołów Zwiastun filmu z Krzysztofem Globiszem

Opis fabuły filmu:

— Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka – żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama by podjął wyzwanie i wydostał się z krainy między jawą, a snem, do której trafił w czasie choroby? Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem? Co tak naprawdę okaże się najważniejsze? (źródło: Kino Świat)

W obsadzie filmu znajdują się Krzysztof Globisz, Kinga Preis, Jerzy Trela, Anna Tomaszewska, Michał Majnicz, Olga Więcek, Juliusz Chrząstowski oraz Anna Dymna (specjalny udział). Za scenariusz i reżyserię “Prawdziwego życia aniołów” odpowiada Artur W. Baron – twórca “Wszystkich kobiet Mateusza”.

Autorem zdjęć jest Adam Sikora, twórcami ścieżki dźwiękowej są Mateusz Sarapata i Michał Sarapata, a za montaż odpowiada Aleksandra Idzikowska. Producentka – Aneta Zagórska, producent kreatywny – Witold Bereś. Produkcja filmu: Film Kraków Spółka z.o.o.

Krzysztof Globisz nominowany był do Orłów za drugoplanową rolę w dramacie “Zerwany” Jacka Filipiaka, a także dwukrotnie do Złotej Kaczki – za udział w filmach “Uwikłanie” i “Nie ten człowiek”. Kojarzony również z takich produkcji, jak “Krótki film o zabijaniu”, “Dekalog V”, “Pornografia” czy “Zakochany Anioł”. W lipcu 2014 roku doznał udaru mózgu, przez co przerwał karierę aktora. Nowy film z jego udziałem – i o nim samym – ma premierę 14 kwietnia 2023.

Źródło: Materiały nadesłane – Kino Świat

Previous Article
Da Understudy Jonathan Majors

Jonathan Majors zagra w filmie produkowanym przez Willa Smitha

Next Article
Jenna Ortega

Jenna Ortega jako córka Winony Ryder w sequelu "Soku z żuka"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share