Kolejne “365 dni” szybciej niż zakładano. Premiera na Netfliksie już w…

Kolejne 365 dni Data premiery
Kolejne 365 dni Data premiery już znana / Foto: Netflix, Ekipa, Next Film, Future Space, TVN

W kwietniu jedną z gorących premier Netfliksa był film erotyczny “365 dni: Ten dzień”. Choć spotkał się on ze względnym sukcesem komercyjnym, zebrał też miażdżąco negatywne recenzje, a w serwisie IMDb utrzymuje obecnie szalenie niską średnią ocenę w postaci 2,5/10. Nie oznacza to jednak, że fenomen serii “365” dobiegł końca. Premiera trzeciej odsłony cyklu coraz bliżej.

Kolejne 365 dni Data premiery filmu na Netflixie

Na instagramowym profilu Magdaleny Lamparskiej, która w niedawnej części “Ten dzień” zagrała Olgę, pojawił się wpis, który na pewno zaintryguje fanów serii. Gwiazda opublikowała kolaż zdjęć z udziałem Olgi i Domenico (Otar Saralidze), a także dodała w języku angielskim, zwracając się do swoich międzynarodowych fanów:

– Jesteście gotowi dowiedzieć się, co dalej spotka Olgę i Domenico? “Kolejne 365 dni” ukażą się już 19 sierpnia 2022 roku.

Post Lamparskiej na Instagramie zdobył dotąd ponad 11,3 tys. polubień. Wiadomo, że poza Lamparską w trzeciej części serii wracają największe gwiazdy “365 dni”: Michele Morrone oraz Anna-Maria Sieklucka. Dwa sequele dostały zielone światło na realizację w tym samym czasie i powstawały również jeden po drugim. Materiały kręcono w Polsce i we Włoszech.

Kwietniowe “365 dni 2” między 25 kwietnia a 22 maja były oglądane przez 122 mln godzin. Niestety, film spotkał się z bardzo negatywnym odbiorem krytyków. Wszystkie recenzje zagregowane w serwisie Rotten Tomatoes są krytyczne, co w rezultacie daje filmowi wynik 0%.

Pierwsza odsłona “365 dni” również utrzymuje wynik 0% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. Erotyczny film “wywalczył” antynagrodę Wielkiego Węża jako najgorsza produkcja 2020 roku. Zgarnął też amerykańską Złotą Malinę za najgorszy scenariusz i był nominowany do statuetki w pięciu innych kategoriach. Polski film znajdował się też wysoko w notowaniu Bottom 100 – zestawiającym najgorsze dzieła wszech czasów według bazy IMDb.

Previous Article
Kleopatra Universal

Nowe wieści w sprawie "Kleopatry". Universal przejmie prawa do filmu?

Next Article
Thor: Miłość i grom Zdjęcia z filmu

Hemsworth i Pratt na nowych zdjęciach z filmu "Thor: Miłość i grom"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share