Charlize Theron dołącza do obsady filmu “Szybcy i wściekli 10”

Szybcy i wściekli 10 Charlize Theron
Szybcy i wściekli 10 Charlize Theron dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Commons

Podczas premiery filmu “Ambulans” w Los Angeles Jason Momoa wyjawił, że w “Szybkich i wściekłych 10” zobaczymy u jego boku pewną uznaną hollywoodzką aktorkę. O kogo chodzi?

Szybcy i wściekli 10 Charlize Theron ponownie jako cyberterrorystka Cipher

Premierę dziesiątej odsłony samochodowej serii zaplanowano na maj przyszłego roku. Zdjęcia do projektu powstają począwszy od stycznia. “Szybcy i wściekli 10” to wysokobudżetowy film, a materiały realizowane są w różnych miejscach świata. Fabuła kontynuacji jest na razie zagadką.

Podczas wywiadu dla “Entertainment Tonight” Jason Momoa ujawnił, że jest podekscytowany pracą przy “Szybkich i wściekłych 10” – zwłaszcza tym, że na planie będzie mu towarzyszyła Charlize Theron. 46-latka powraca w roli zbrodniczej Cipher, którą stworzyła już w “Szybkich… 8” i “9”. W rozmowie z dziennikarzami ekranowy Aquaman powiedział:

— Kręcę sceny z naprawdę świetnymi ludźmi, na przykład z Charlize Theron, która jest wspaniała. Odwiedzam świetne miejsca. Cenię sobie pracę z całą obsadą… Z jej większością.

Poza Momoą i Theron w sequelu pojawią się również: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Daniela Melchior, Nathalie Emmanuel i Sung Kang. Rolę z “dziewiątki” ma powtórzyć również artystka muzyczna Cardi B, która wylansowała takie hity, jak “I Like It”, “WAP” czy “Bodak Yellow”. Pojawiły się też plotki, że w obsadzie zobaczymy Johna Cenę, Kurta Russella, Lucasa Blacka i Helen Mirren.

Zapowiedziano, że “Szybcy i wściekli 10” doczekają się kolejnego sequela – być może ostatniego w serii.

Previous Article
Locke & Key Sezon 3

Netflix: 3. sezon serialu "Locke & Key" będzie tym ostatnim

Next Article
My Policeman

Harry Styles zagrał biseksualnego policjanta. Aktor zapewnia: "w filmie roi się od gorących scen"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share