“Konflikt” wróci z 2. sezonem. Naomi Watts i Gus Van Sant na pokładzie

Konflikt Sezon 2
Konflikt Sezon 2. – Naomi Watts dołącza do obsady / Foto Prime: Wikimedia Commons

Pamiętacie jeszcze serial “Konflikt” z Jessicą Lange i Susan Sarandon? Ukazał się przed pięcioma laty i choć spotkał się z pozytywnym odbiorem, od dłuższego czasu nic nie było słychać o jego kontynuacji. Aż do teraz. Stacja telewizyjna FX ogłosiła, że powstanie 2. sezon przebojowego “Feud” – tytuł to “Capote’s Women”.

Konflikt Sezon 2.: wiemy, kto wystąpi w serialu i kto go wyreżyseruje

Zgodnie z tytułem bohaterem serialu będzie Truman Capote – pisarz i scenarzysta, twórca “Śniadania u Tiffany’ego” czy “Letniej przeprawy”. Nominowana do Oscara Naomi Watts otrzymała angaż do jednej z ról przodujących. Gus Van Sant, twórca kina niezależnego, został wytypowany na reżysera – nakręci wszystkie odcinki serialu, choć na razie nie wiadomo, ile ich powstanie (pierwszy sezon liczył sobie osiem epizodów). Van Sant był nominowany do Oscara za filmy “Obywatel Milk” i “Buntownik z wyboru”; na koncie ma również cztery nagrody przyznane mu podczas Festiwalu w Cannes.

Scenopis serialu będzie bazował na książce “Capote’s Women: A True Story of Love, Betrayal, and a Swan Song for an Era”, która stała się bestsellerem. Akcja będzie toczyć się w latach siedemdziesiątych, a bohaterami będą Capote oraz najbliższe mu kobiety. Jedna z książek autora obnaża sekrety przyjaciółek – w tym romanse oraz grzech pierwotny: morderstwo.

Scenariusz przygotuje Jon Robin Baitz. Watts zagra niejaką Babe Paley – bywalczynię salonów, która jest żoną Williama S. Paleya, prezesa telewizji CBS.

Za realizację “Capote’s Women” odpowiadać będzie studio Plan B Entertainment. Ryan Murphy zajmie jedno ze stanowisk producenckich.

Pierwszy sezon “Konfliktu” opowiadał o utarczkach między aktorkami Bette Davis i Joan Crawford.

Previous Article
Prequel Bridgertonów

Powstaje prequel hitowego serialu "Bridgertonowie". Kto zagra Królową Charlotte?

Next Article
Oppenheimer Gary Oldman

Nowe wieści w sprawie filmu Nolana, "Oppenheimer": Gary Oldman w roli cameo

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share