Gerard Butler w filmie akcji od twórców “Johna Wicka” i serialu “Dexter”

Just Watch Me Gerard Butler
Just Watch Me Gerard Butler w obsadzie nowego filmu akcji / Foto Prime: Wikimedia Commons, Flickr (Zach Catanzareti)

Gerard Butler (“Świat w ogniu”, “300”) otrzymał angaż do głównej roli w nowym filmie akcji “Just Watch Me”. Będzie to adaptacja książki tego samego autora, który stworzył postać Dextera Morgana. Widowisko wyprodukuje twórca “Johna Wicka”.

Just Watch Me Gerard Butler w nowym filmie twórcy Johna Wicka

Film “Just Watch Me” będzie oparty na serii książek, których autorem jest Jeff Lindsay. Bohaterem tego cyklu jest Riley Wolfe – mistrz złodziejstwa i ekspert do spraw kamuflażu, który ma nietypowy sposób na życie: okrada obrzydliwie bogatych ludzi. Mężczyzna werbuje drużynę, na którą składają się inni przestępcy. Ich wspólne operacje są genialne i mogą zapisać się w kartach historii kryminału.

W książkach Lindsaya Wolfe przedstawiany jest jako sympatyczny czarny charakter. Autor powieści jest też twórcą serii kryminalnej o przerażająco bystrym mordercy Dexterze Morganie – na podstawie tych wydawnictw powstał słynny serial telewizyjny z Michaelem C. Hallem.

Jednym z twórców “Just Watch Me” będzie Derek Kolstad – producent filmu “John Wick”. Kolstad wyjawił, że rolę Rileya Wolfe’a otrzymał Gerard Butler, doskonale znany z innych produkcji z gatunku akcji. Ekranizację książek Lindsaya wyprodukują Dylan Russell, Scott Steindorff, Alan Siegel i studio Sculptor Media.

Zdjęcia do filmu “Just Watch Me” wystartują prawdopodobnie dopiero w ostatnim kwartale 2022 roku. Wielu członków ekipy realizacyjnej pracowało niedawno przy filmie “Pod ostrzałem” (2021; reż. Joe Carnahan).

Previous Article
Skarb narodów Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones w serialu na bazie "Skarbu narodów"

Next Article
Michael Jackson Film biograficzny

Studio Lionsgate przygotuje filmową biografię Króla Popu, Michaela Jacksona

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share