“Jurassic World: Dominion” – Chris Pratt próbuje poskromić olbrzymiego dinozaura

Jurassic World: Dominion Chris Pratt
Jurassic World: Dominion Chris Pratt na zdjęciu z filmu / Foto Prime: Amblin, Universal

Kampania promocyjna superprodukcji “Jurassic World: Dominion” trwa. Studio Universal zaprezentowało nową oficjalną fotografię z filmu, na której Chris Pratt przybiera rolę “zaklinacza” dinozaurów.

Jurassic World: Dominion Chris Pratt spotyka na swojej drodze dinozaura

Chris Pratt jako Owen Grady ponownie próbuje oswoić potencjalnie dzikiego i niebezpiecznego giganta. Fotografia trafiła do sieci dzięki Universal Pictures i została po raz pierwszy pokazana na łamach “Entertainment Weekly”. Reżyser “Jurassic World: Dominion”, Colin Trevorrow, zapowiedział, że jego film toczy się w kilku różnych miejscach dookoła świata, w różnych środowiskach: w dziczy, przestrzeni miejskiej, na pustyni i pośród śniegu. Nowe zdjęcie z “Dominionu” przedstawia Pratta właśnie w zimowej scenerii.

Niedawno w sieci wylądował też fotos z udziałem Bryce Dallas Howard, grającej Claire Dearing. Kobieta po uszy tkwiła w zielonej sadzawce gdzieś w dżungli, zapewne kryjąc się przed wielkim gadem z ery mezozoiku.

Chris Pratt powraca w nadchodzącym sequelu “Jurassic World” jako Owen – treser dinozaurów, a Bryce Dallas Howard jako wspomniana Claire – niedoszła dyrektorka parku jurajskiego. W obsadzie znajdują się też Laura Dern, Jeff Goldblum, Sam Neill, Omar Sy, BD Wong, Mamoudou Athie, Daniella Pineda i Scott Haze.

Akcja filmu przeniesie się w czasie o cztery lata do przodu po wydarzeniach z “Jurassic World: Upadłego królestwa”. Premiera zaplanowana została na 9 czerwca 2022 roku.

Previous Article
King's Man: Pierwsza misja Zwiastun

"King's Man: Pierwsza misja" - zwiastun filmu kryminalnego z Ralphem Fiennesem

Next Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Wyciekł

Sony próbuje usunąć pirackie kopie filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu" z internetu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share