Michael Gandolfini zasila obsadę serialu “The Offer”. Będzie to zakulisowe spojrzenie na “Ojca chrzestnego”

The Offer Michael Gandolfini
The Offer Michael Gandolfini dołącza do obsady serialu / Foto AZN: Warner Bros., HBO, New Line Cinema

Michael Gandolfini – gwiazdor “Wszystkich świętych New Jersey” – dołączył do obsady serialu “The Offer”. Będzie to zakulisowe spojrzenie na jeden z najbardziej kultowych filmów w historii – mowa o “Ojcu chrzestnym”.

The Offer Michael Gandolfini dołącza do obsady serialu

Michael Gandolfini jest synem Jamesa Gandolfiniego – pamiętnego Tony’ego Soprano. Niedawno aktor wystąpił w prequelu tej hitowej produkcji, “Wszystkich świętych New Jersey”. Teraz przed 22-latkiem pojawiło się nowe wyzwanie aktorskie. Wystąpi on w serialu “The Offer” platformy Paramount+.

Gandolfini zagra Andy’ego Calhouna – młodego, ale niebywale bystrego biznesmena, który chce wykupić wytwórnię Paramount Pictures. Obsadę zasiliło też inne nazwisko. Mowa o Zacku Schorze, który wystąpi w serialu jako Fred T. Gallo – asystent reżysera na planie “Ojca chrzestnego”.

W serialu przytoczone zostaną losy Alberta “Ala” Ruddy’ego – producenta, który za pracę przy “Ojcu chrzestnym” został nagrodzony Oscarem. Jako legendarny hollywoodzki wyjadacz pojawi się Miles Teller. W obsadzie zobaczymy też Matthew Goode’a, Giovanniego Ribisiego, Colina Hanksa, Erica Balfoura, Dana Foglera, Juno Temble, Justina Chambersa, Lou Ferrigno i Anthony’ego Ippolito. Ostatni wcieli się w aktora Ala Pacino.

W biograficznym miniserialu pojawią się inne rzeczywiste postacie – m.in. Marlon Brando, Joe Colombo, Frank Sinatra i Ali MacGraw. Premierę zaplanowano wstępnie na 2022 rok.

Previous Article
Down Low Zachary Quinto

Zachary Quinto i Simon Rex w filmie o tłumionych potrzebach seksualnych

Next Article
Hide and Seek Jonathan Rhys Meyers

ZWIASTUN: Jonathan Rhys Meyers w thrillerze "Hide and Seek"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share