Kolejny serial Mike’a Flanagana dla Netfliksa. Powstanie adaptacja “Zagłady domu Usherów”

Mike Flanagan Zagłada domu Usherów
Mike Flanagan Zagłada domu Usherów – nowy serial Netfliksa / Foto Prime Movies: Kanał IGN w serwisie YouTube

Mike Flanagan, który przygotował dla Netfliksa seriale “Nawiedzony dom na wzgórzu”, “Nawiedzony dwór w Bly” oraz niedawną “Nocną mszę”, otrzymał angaż do pracy przy nowej, odcinkowej produkcji. Będzie reżyserem adaptacji noweli Edgara Allana Poego “Zagłada domu Usherów”.

Mike Flanagan Zagłada domu Usherów – nowy serial Netflixa

Wszystkie dotychczasowe seriale, które nakręcił dla Netfliksa Flanagan, okazały się przebojami. Nic dziwnego, że 43-latek otrzymał nowe zlecenie od giganta VOD. Serial ma czerpać z wielu tytułów Poego – nie tylko samej “Zagłady domu Usherów”. Miniserial będzie liczył osiem około godzinnych odcinków. Akcja ma toczyć się w upiornym domostwie daleko od miasta. Wewnątrz posiadłości panuje złowroga atmosfera; kryje ona też wiele mrocznych tajemnic.

Mike Flanagan będzie scenarzystą “Zagłady domu Usherów” i wyreżyseruje co najmniej cztery odcinki. Za reżyserię pozostałych epizodów odpowiedzialny będzie Michael Fimognari.

Flanagan napisał na Twitterze, że jest podekscytowany na myśl o adaptacji i jednocześnie zapowiedział, że będzie ona “czymś wyjątkowo świeżym”, “czymś, czego nigdy dotąd nie zrobił” (jako filmowiec – przyp.).

Flanagan nakręcił też inny, niewydany jeszcze serial Netfliksa – “The Midnight Club”. Prawdopodobnie ukaże się on w ofercie serwisu w 2022 roku.

Previous Article
Pups Alone

"Pups Alone": Danny Trejo i Malcolm McDowell w świątecznej komedii o uroczych psiakach

Next Article
Rustin film

Gwiazdor "Candymana" Colman Domingo w filmie Netfliksa. Zagra wpływowego aktywistę na rzecz LGBT+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share