“Moon Knight”: scena demonicznego objawienia w windzie, nowy zwiastun

Moon Knight Zwiastun
Moon Knight Zwiastun, fragment serialu / Foto Prime: Marvel, Disney Platform Distribution

Serial Disneya i Marvel Studios, “Moon Knight”, budzi duże zainteresowanie ze względu na mocną obsadę (w rolach głównych Oscar Isaac i Ethan Hawke) oraz skomplikowanego bohatera pierwszoplanowego. Promocja odcinkowej produkcji Disney+ trwa w najlepsze. Do sieci trafiły dwa nowe klipy z serialu.

Moon Knight Zwiastun i nowa scena z serialu

Na kilka dni przed premierą “Moon Knight” Disney udostępnił w sieci dwa promocyjne klipy. Jeden z nich to nowy zwiastun, a drugi – scena z serialu. Bohater grany przez Oscara Isaaca wsiada do windy, w której objawia mu się demoniczna istota. Mężczyzna pada na podłogę, z przerażeniem obserwując bestię. Później okazuje się, że do windy wsiada starsza, sympatyczna sąsiadka (wyraźnie zaniepokojona zajściem), a nie demon. Ale to nie koniec mrocznych niespodzianek…

Bohaterem serialu “Moon Knight” jest Marc Spector (alias tytułowy “Księżycowy Rycerz”; rolę zagrał Oscar Isaac). Mężczyzna jest najemnikiem, który cierpi na osobowość mnogą i zostaje uwikłany w nietypową intrygę z udziałem bogów greckich. Jeden z nich to niejaki Khonshu. Siła Spectora rośnie lub zmniejsza się w zależności od faz Księżyca – zgodnie z tradycją seriali o superbohaterach.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy superbohaterskie

Ethan Hawke pojawia się w serialu jako Arthur Harrow, lider tajemniczego kultu. Serial liczy sześć odcinków, z których pierwszy zadebiutuje na platformie Disney+ 30 marca. W Polsce serwis VOD zostanie udostępniony trochę później – w okolicy lata.

Previous Article
We Own This City Zwiastun

Zwiastun serialu HBO "We Own This City". Premiera w przyszłym miesiącu

Next Article
Deadpool 3 Bella Thorne

Bella Thorne chce wystąpić w "Deadpoolu 3" wspólnie ze swoim idolem, Ryanem Reynoldsem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share