Pierwsze spojrzenie na serialową adaptację książki Harlana Cobena “Shelter”

Harlan Coben's Shelter
Harlan Coben’s Shelter – nowy serial Prime Video / Foto: Amazon Studios, MGM TV, Prime Video

Amazon Prime Video zaprezentowało pierwsze spojrzenie na serial “Shelter”, który stanowi adaptację książki Harlana Cobena o tym samym tytule z 2011 roku. W Polsce ukazała się ona pod tytułem “Schronienie”. W produkcji Prime Video grają Constance Zimmer i Jaden Michael. Premiera serialu już w sierpniu 2023.

Harlan Coben’s Shelter – nowy serial Amazon Prime Video

Serial bazuje na pierwszej książce z bestsellerowej trylogii Harlana Cobena o Mickeyu Bolitarze. W serialu Bolitar boryka się z nagłą śmiercią swojego ojca. Rozpoczyna nowe życie w miejscowości Kasselton w stanie New Jersey. Dziewczyna z nowej szkoły, do której uczęszcza bohater – Ashley Kent – znika w niejasnych okolicznościach. Ujawnione zostają mroczne tajemnicy małej, podmiejskiej społeczności. Sprawą zajmują się Mickey oraz jego przyjaciele – Ema i Spoon.

Zobaczcie pierwsze zdjęcie promujące serial.

W serialu pojawi się watęk whodunnit (o szukaniu sprawcy zbrodni) oraz tematyka paranormalna. Serialowy thriller na bazie hitu Harlana Cobena ukaże się na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Ma liczyć osiem odcinków. Zadebiutują one na VOD 18 sierpnia 2023 roku w ponad dwustu czterdziestu krajach i regionach świata. Emisja będzie trwała do 22 września. Każdy odcinek ma być pokazywany premierowo co piątek.

W serialu “Harlan Coben’s Shelter” pojawi się między innymi Constance Zimmer, grająca ciotkę głównego bohatera – Shirę Bolitar. Zimmer jest najbardziej znana z udziału w serialach “Ekipa”, “House of Cards” i “Agenci T.A.R.C.Z.Y.” Jaden Michael występuje jako Mickey. Obsadę zasilają też Adrian Greensmith, Abby Corrigan, Tovah Feldshuh, Sage Linder i Brian Altemus.

Producentami wykonawczymi “Shelter” są sam Harlan Coben, Allen MacDonald, Edward Ornelas, Erik Barmack, Patricia Cardoso i Charlotte Coben. Jest to pierwsza adaptacja prozy Cobena dla Amazon Prime Video; wcześniej tytuły autora często stawały się serialami Netfliksa.

Previous Article
Velma Sezon 2

"Velma" dostaje 2. sezon. Hejtowany serial jednak będzie miał nowe odcinki

Next Article
Stranger Things Linda Hamilton

Gwiazda "Terminatora", Linda Hamilton, zagra w 5. sezonie "Stranger Things"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share