“Pajęczyna” – zwiastun horroru z udziałem Lizzy Caplan

Pajęczyna Zwiastun
Pajęczyna Zwiastun horroru / Foto: Monolith, Point Grey, Lionsgate

Nawiedzony dom? A może koszmarna rodzinna tajemnica ukrywana przez najbliższych? Ośmioletni Peter musi zmierzyć się z dramatyczną prawdą… Fabuła horroru “Pajęczyna” zapowiada się dość upiornie. Czy film grozy z udziałem Lizzy Caplan zmrozi widzom krew w żyłach i utka wokół nich atmosferę strachu? Przekonamy się pod koniec przyszłego miesiąca. Zobaczcie polski zwiastun “Pajęczyny”.

Pajęczyna Zwiastun nadchodzącego horroru z Lizzy Caplan

— Od dnia przeprowadzki do nowego domu ośmioletni Peter co noc doświadcza przerażającej obecności. Na początku jest to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się wstrząsających wizji. Najgorszy jest jednak fakt, że rodzice twierdzą, że chłopca dręczą jedynie wytwory własnej wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim jakąś straszną rodzinną tajemnicę. (opis fabuły – Monolith Films)

Film “Pajęczyna” zadebiutuje na ekranach polskich kin 28 lipca 2023. Ta wstrząsająca opowieść o chłopcu, który musi samotnie skonfrontować się z przerażającą demoniczną siłą, inspirowana jest opowiadaniem Edgara Allana Poe. Za reżyserię “Pajęczyny” odpowiada Samuel Bodin, a obsadę zasilają: Lizzy Caplan (“Iluzja 2”, “Fatalne zauroczenie” – serial, “Projekt: Monster”, “Rozterki Fleishmana” – serial); Antony Starr (“The Boys” – serial, “Prawdziwa historia”, “Gdybyś tu był”, “The Covenant”); Woody Norman (“C’mon C’mon”, “Nędznicy”, “Wojna o prąd”) i Cleopatra Coleman (“Step Up 4 Revolution”, “Lekomania” – serial).

“Pajęczyna” to nowy film producenta kultowych “Barbarzyńców” oraz najpopularniejszego horroru ostatnich lat – “To”. Za półtora miesiąca przekonamy się, czy również okaże się hitem na dużych ekranach.

Źródło: Materiały nadesłane – Monolith Films

Previous Article
Kristen Stewart

Kristen Stewart napisze scenariusz stonerskiej komedii

Next Article
Mob Land Zwiastun

John Travolta w zwiastunie kryminału "Mob Land"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share