Mel Gibson w zwiastunie filmu akcji “Confidental Informant”

Confidental Informant Zwiastun
Confidental Informant Zwiastun filmu z Melem Gibsonem / Foto: BondIt, Buffalo 8, Red Sea

Mel Gibson jest gwiazdą nowego filmu akcji “Confidential Informant”, który ukaże się w tym roku. Aktor zastąpił w roli głównej inną ikonę kina sensacyjnego – Bruce’a Willisa. To kolejna kreacja w karierze Gibsona, gdzie wcieli się w twardego gliniarza bez zahamowań – wcześniej grał ten typ postaci chociażby w “Zabójczej broni” czy “Furii”. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Confidental Informant Zwiastun filmu sensacyjnego z Melem Gibsonem

Mel Gibson wciela się w filmie w Kevina Hickeya, chorującego na nowotwór policyjnego śledczego, który prowadzi dochodzenie w sprawie wykroczenia dokonanego przez jego podwładnych (w tych rolach Nick Stahl oraz Dominic Purcell). Jednocześnie mężczyzna zawiera układ z informatorem, aby jego rodzina mogła otrzymać wsparcie finansowe z powodu upozorowanej śmierci tego właśnie informatora.

Film doczeka się swojej premiery VOD 27 czerwca 2023 oraz kinowej 30 czerwca. Mowa, oczywiście, o dystrybucji w Stanach Zjednoczonych – o premierze w naszym kraju nic obecnie nie wiadomo. Za reżyserię “Confidential Informant” odpowiada Michael Oblowitz – twórca między innymi “Cudzoziemca” ze Stevenem Seagalem (była to polsko-amerykańska koprodukcja).

Scenariusz filmu akcji o narkotykowej tematyce przygotowali Oblowitz, Michael Kaycheck i Brooke Nasser. Obsadę zasilają Gibson, Stahl, Purcell, Kate Bosworth (“Superman: Powrót”), Arielle Raycene, Erik Valdez (“Jarhead 3: Oblężenie”), Russell Richardson, Jon Lindstrom, john Cassini i Manny Hernandez.

Previous Article
Sophie Thatcher

Gwiazda "Yellowjackets" w nowym filmie twórcy "Barbarzyńców"

Next Article
Laptopy poleasingowe do filmów

Jaki laptop do oglądania filmów wybrać?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share