Mel Gibson w zwiastunie filmu akcji “Confidental Informant”

Confidental Informant Zwiastun
Confidental Informant Zwiastun filmu z Melem Gibsonem / Foto: BondIt, Buffalo 8, Red Sea

Mel Gibson jest gwiazdą nowego filmu akcji “Confidential Informant”, który ukaże się w tym roku. Aktor zastąpił w roli głównej inną ikonę kina sensacyjnego – Bruce’a Willisa. To kolejna kreacja w karierze Gibsona, gdzie wcieli się w twardego gliniarza bez zahamowań – wcześniej grał ten typ postaci chociażby w “Zabójczej broni” czy “Furii”. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Confidental Informant Zwiastun filmu sensacyjnego z Melem Gibsonem

Mel Gibson wciela się w filmie w Kevina Hickeya, chorującego na nowotwór policyjnego śledczego, który prowadzi dochodzenie w sprawie wykroczenia dokonanego przez jego podwładnych (w tych rolach Nick Stahl oraz Dominic Purcell). Jednocześnie mężczyzna zawiera układ z informatorem, aby jego rodzina mogła otrzymać wsparcie finansowe z powodu upozorowanej śmierci tego właśnie informatora.

Film doczeka się swojej premiery VOD 27 czerwca 2023 oraz kinowej 30 czerwca. Mowa, oczywiście, o dystrybucji w Stanach Zjednoczonych – o premierze w naszym kraju nic obecnie nie wiadomo. Za reżyserię “Confidential Informant” odpowiada Michael Oblowitz – twórca między innymi “Cudzoziemca” ze Stevenem Seagalem (była to polsko-amerykańska koprodukcja).

Scenariusz filmu akcji o narkotykowej tematyce przygotowali Oblowitz, Michael Kaycheck i Brooke Nasser. Obsadę zasilają Gibson, Stahl, Purcell, Kate Bosworth (“Superman: Powrót”), Arielle Raycene, Erik Valdez (“Jarhead 3: Oblężenie”), Russell Richardson, Jon Lindstrom, john Cassini i Manny Hernandez.

Previous Article
Sophie Thatcher

Gwiazda "Yellowjackets" w nowym filmie twórcy "Barbarzyńców"

Next Article
Laptopy poleasingowe do filmów

Jaki laptop do oglądania filmów wybrać?

Related Posts
Total
0
Share