Jazda bez trzymanki: Nicolas Cage w zwiastunie “Sympathy for the Devil”

Sympathy for the Devil Zwiastun
Sympathy for the Devil Zwiastun filmu z Nicolasem Cage’em / Foto: Hammerstone, Capstone Global, RLJE

Nicolas Cage zabierze widzów na jazdę bez trzymanki w nadchodzącym thrillerze “Sympathy for the Devil”. Film w reżyserii Yuvala Adlera – twórcy “Sekretów z przeszłości” – ukaże się w przyszłym miesiącu, a już teraz obejrzeć można jego elektryzujący zwiastun.

Sympathy for the Devil Zwiastun thrillera z Nicolasem Cage’em

W filmie “Sympathy for the Devil” Nicolas Cage wciela się w tajemniczego porywacza, który pewnego wieczoru wparowuje do samochodu przyszłego ojca, Davida (Joel Kinnaman), który właśnie jedzie do szpitala. Mierzy do niego ze spluwy i mówi, że ten ma wykonywać jego rozkazy. Ta przejażdżka okaże się najbardziej ekstremalną w życiu młodego taty i nie może skończyć się dobrze. Zobaczcie odjechany zwiastun filmu, w którym Cage ponownie pokazuje, na co go stać – a mowa o czystym, niczym nieposkromionym szaleństwie, ma się rozumieć.

Za dystrybucję “Sympathy for the Devil” w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialne będzie studio RLJE. Obraz ukaże się w kinach i na platformach VOD 28 lipca 2023. Nie wiadomo na razie, czy nowa produkcja z Cage’em zawita też na ekranach w naszym kraju.

W “Sympathy for the Devil”, poza Cage’em i Kinnamanem, grają też Kaiwi Lyman, Cameron Lee Price, Burns Burns, Rich Hopkins, Nancy Good, Alexis Zollicoffer, Oliver McCallum, Annisse White i Danny Tesla.

Producent filmu Allan Unger tak zapowiada nadchodzącą premierę z Nicolasem Cage’em: “Fani mogą spodziewać się przypływu adrenaliny, oglądając, jak na ekranie mierzą się dwa silne talenty. Cage jest tu w szczytowej formie. Nie możemy doczekać się, aż widzowie zobaczą nasz film.”

W katalogu Nicolasa Cage’a nie brakuje obłędnych kreacji. Niedawno zagrał bezlitosnego, ale też sarkastycznego krwiopijcę – Hrabiego Draculę – w horrorze komediowym “Renfield”. Wcześnie pojawił się jako fikcyjna wersja samego siebie w komedii sensacyjnej “Nieznośny ciężar wielkiego talentu” z udziałem Pedro Pascala. Na premierę czeka natomiast film grozy “Longlegs” w reżyserii Osgooda “Oza” Perkinsa, gdzie Cage zagra nieuchwytnego seryjnego zabójcę. To dobry rok dla fanów ekscentrycznego gwiazdora.

Previous Article
Coś 2

Powstanie "Coś 2"? Tak sugeruje John Carpenter

Next Article
Rebel Moon

"Rebel Moon" - pierwsze zdjęcia z filmu Zacka Snydera dla Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share