John Cena i Jackie Chan w zwiastunie komedii akcji “Hidden Strike”

Hidden Strike Zwiastun filmu. Nowa komedia akcji, John Cena i Jackie Chan w obsadzie.
Hidden Strike Zwiastun
Hidden Strike Zwiastun filmu z Johnem Ceną / Foto: Changchun Film Studio, Epitome, Flame Pict., XYZ Films

Takiego duetu nie spodziewaliśmy się zobaczyć razem na ekranie. John Cena i Jackie Chan zostali sparowani w komedii sensacyjnej “Hidden Strike”, która właśnie otrzymała swój pierwszy oficjalny zwiastun wideo. W filmie, którego akcja dzieje się przy irackiej Autostradzie Śmierci, dwaj byli komandosi muszą ratować grupę cywilów, znajdujących się w opałach. Nic jednak nie pójdzie po ich myśli.

Hidden Strike Zwiastun komedii akcji z Ceną i Chanem

John Cena i Jackie Chan grają w filmie głównych bohaterów – Chrisa Van Horne’a i Luo Fenga. Panowie są byłymi żołnierzami służb specjalnych, którzy muszą połączyć siły. Mają za zadanie eskortować grupę cywilów pracujących dla rafinerii ropy naftowej w okolicy Bagdadu. Nie będzie to łatwe wyzwanie, biorąc pod uwagę, jak różnią się od siebie Chris i Luo. Zobaczcie oficjalny trailer nadchodzącej komedii sensacyjnej “Hidden Strike”.

Czytaj też: Seria “Szybcy i wściekli” – gdzie obejrzeć wszystkie filmy z serii na VOD?

Pierwotnie to Sylvester Stallone miał zagrać rolę Chrisa, jednak zrezygnował z udziału w projekcie – wtedy jeszcze z powodu innego szykowanego filmu, “Creeda 2”. Zastąpił go John Cena – ostatnio kojarzony głównie z roli przodującej w hitowym serialu HBO Max “Peacemaker”. Film “Hidden Strike” znajdował się na etapie preprodukcji już latem 2018 roku i przeszedł przez długi okres realizacji. Do kin trafi nareszcie latem.

Na 6 lipca 2023 r. zaplanowano premierę w Arabii Saudyjskiej, a na 7 lipca – w Turcji. Daty premiery amerykańskiej na razie nie ujawniono. Jest to koprodukcja USA i Chin. W Chinach “Hidden Strike” ukaże się pod alternatywnym tytułem “The Furious Sandstorm”. Tytułem roboczym był natomiast “Project X-Traction”. Na razie nic nie wiadomo o dystrybucji w Polsce.

W filmie, którego reżyserem jest Scott Waugh (“Siła przetrwania”, “Need for Speed”), a scenarzystą Arash Amel (“Wrobiony”, “Prywatna wojna”) występują między innymi Pilou Asbæk (“Uncharted”), Zhenwei Wang (“Karate Kid”), Max Huang, Minghao Hou i Amadeus Serafini. Zwiastun filmu wygląda ekscytująco i budzi skojarzenia zarówno z “Godzinami szczytu”, jak i… serią “Mad Max”.

John Cena powrócił jako Jakob w niedawnej, 10. odsłonie serii “Szybcy i wściekli”, a wkrótce zobaczymy go w produkcjach “The Janson Directive”, “Heads of State” czy “Ricky Stanicky”. Z kolei Jackie Chan pojawił się ostatnio w innej komedii sensacyjnej – “Ride On” w reżyserii Larry’ego Yanga.

Previous Article
Nosferatu Remake

Ukończono zdjęcia do "Nosferatu" Roberta Eggersa

Next Article
Thread: An Insidious Tale

Powstanie spin-off "Naznaczonego" z Kumailem Nanjianim w roli głównej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share