Zwiastun serialu Apple TV+ z Idrisem Elbą w roli głównej

Hijack Zwiastun serialu
Hijack Zwiastun serialu. W roli głównej Idris Elba / Foto: Apple TV+, 60Forty, Green Door, Idiotlamp

Studio Apple zaprezentowało zwiastun nadchodzącego serialu “Hijack”, którego gwiazdą jest ceniony aktor Idris Elba. Wytwórnia zapowiada, że produkcja “wbije widzów w fotel”. Premierę zaplanowano dokładnie za miesiąc. Będzie to serial z gatunku akcji oraz thrillera. Elba jest laureatem Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych, nominowanym też do prestiżowej statuetki Emmy.

Hijack Zwiastun serialu sensacyjnego z Idrisem Elbą

“Hijack” zapowiadany jest jako wysokooktanowy serial z gatunku akcji. Przedstawiona zostanie w nim historia porwanego samolotu, który leci w kierunku Londynu. Akcja będzie działa się na przestrzeni siedmiu godzin. Władze próbują poznać odpowiedź na pytanie, kto uprowadził samolot i jego pasażerów. Idris Elba wciela się w głównego bohatera – Sama Nelsona – który obecny jest na pokładzie.

Nelson to mężczyzna, który zawodowo prowadzi techniki negocjacyjne z terrorystami. Z kolei Archie Panjabi wcieli się w Zahrę Gahroof – oficerkę oddziału sił antyterrorystycznych, która prowadzi śledztwo w sprawie uprowadzenia. W serialu “Hijack” grają także znany z “Outsidera” i “Jamestown” Max Beesley, Christine Adams, Eve Myles, Neil Maskell, Jasper Britton, Harry Michell, Aimée Kelly, Mohamed Elsandel oraz Ben Miles. Zobaczcie zwiastun serialu.

Idris Elba jest również producentem wykonawczym “Hijack”, a twórcami serialu są Jim Field Smith (“Criminal”) oraz George Kay (“Lupin”). Całość ma liczyć siedem odcinków i ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+ dokładnie za miesiąc – 28 czerwca 2023. W dniu premiery wyemitowane zostaną dwa pierwsze odcinki. Kolejne prezentowane mają być tydzień po tygodniu aż do 2 sierpnia.

Idrisa Elbę widzieliśmy ostatnio w kryminale Netfliksa “Luther: Zmrok” oraz w survivalowym dreszczowcu “Bestia”, dziejącym się w Afryce. Podłożył też głos pod jedną z postaci w animacji “Zootopia+”. Brytyjka hinduskiego pochodzenia Archie Panjabi jest znana z filmów “San Andreas”, “Dobry rok” czy “Wojny domowe”. Jej kreację w serialu “The Good Wife” nagrodzono statuetką Emmy.

Innymi produkcjami z katalogu Apple TV+ są między innymi uznany serial “Ted Lasso” oraz oscarowy film “CODA”. Obecnie serwis VOD dostępny jest w ponad stu krajach i regionach świata, także w Polsce. Serwis dociera do około 1 mld domów.

Previous Article
Heaven in Hell Premiera Prime Video

Premiera VOD: "Heaven in Hell" dostępne na Amazon Prime Video

Next Article
Nosferatu Remake

Ukończono zdjęcia do "Nosferatu" Roberta Eggersa

Related Posts
Total
0
Share