Zwiastun serialu Apple TV+ z Idrisem Elbą w roli głównej

Hijack Zwiastun serialu
Hijack Zwiastun serialu. W roli głównej Idris Elba / Foto: Apple TV+, 60Forty, Green Door, Idiotlamp

Studio Apple zaprezentowało zwiastun nadchodzącego serialu “Hijack”, którego gwiazdą jest ceniony aktor Idris Elba. Wytwórnia zapowiada, że produkcja “wbije widzów w fotel”. Premierę zaplanowano dokładnie za miesiąc. Będzie to serial z gatunku akcji oraz thrillera. Elba jest laureatem Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych, nominowanym też do prestiżowej statuetki Emmy.

Hijack Zwiastun serialu sensacyjnego z Idrisem Elbą

“Hijack” zapowiadany jest jako wysokooktanowy serial z gatunku akcji. Przedstawiona zostanie w nim historia porwanego samolotu, który leci w kierunku Londynu. Akcja będzie działa się na przestrzeni siedmiu godzin. Władze próbują poznać odpowiedź na pytanie, kto uprowadził samolot i jego pasażerów. Idris Elba wciela się w głównego bohatera – Sama Nelsona – który obecny jest na pokładzie.

Nelson to mężczyzna, który zawodowo prowadzi techniki negocjacyjne z terrorystami. Z kolei Archie Panjabi wcieli się w Zahrę Gahroof – oficerkę oddziału sił antyterrorystycznych, która prowadzi śledztwo w sprawie uprowadzenia. W serialu “Hijack” grają także znany z “Outsidera” i “Jamestown” Max Beesley, Christine Adams, Eve Myles, Neil Maskell, Jasper Britton, Harry Michell, Aimée Kelly, Mohamed Elsandel oraz Ben Miles. Zobaczcie zwiastun serialu.

Idris Elba jest również producentem wykonawczym “Hijack”, a twórcami serialu są Jim Field Smith (“Criminal”) oraz George Kay (“Lupin”). Całość ma liczyć siedem odcinków i ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+ dokładnie za miesiąc – 28 czerwca 2023. W dniu premiery wyemitowane zostaną dwa pierwsze odcinki. Kolejne prezentowane mają być tydzień po tygodniu aż do 2 sierpnia.

Idrisa Elbę widzieliśmy ostatnio w kryminale Netfliksa “Luther: Zmrok” oraz w survivalowym dreszczowcu “Bestia”, dziejącym się w Afryce. Podłożył też głos pod jedną z postaci w animacji “Zootopia+”. Brytyjka hinduskiego pochodzenia Archie Panjabi jest znana z filmów “San Andreas”, “Dobry rok” czy “Wojny domowe”. Jej kreację w serialu “The Good Wife” nagrodzono statuetką Emmy.

Innymi produkcjami z katalogu Apple TV+ są między innymi uznany serial “Ted Lasso” oraz oscarowy film “CODA”. Obecnie serwis VOD dostępny jest w ponad stu krajach i regionach świata, także w Polsce. Serwis dociera do około 1 mld domów.

Previous Article
Heaven in Hell Premiera Prime Video

Premiera VOD: "Heaven in Hell" dostępne na Amazon Prime Video

Next Article
Nosferatu Remake

Ukończono zdjęcia do "Nosferatu" Roberta Eggersa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share