Premiera VOD: “Heaven in Hell” dostępne na Amazon Prime Video

Heaven in Hell Premiera Prime Video. Gdzie obejrzeć online na VOD?
Heaven in Hell Premiera Prime Video
Heaven in Hell Premiera Prime Video / Foto: Monolith, Ekipa

“Heaven in Hell” – dramat erotyczny od reżysera kultowych “365 dni” – był jednym z najgoręcej oczekiwanych filmów lutego 2023. Po premierze rozbił bank – w weekend otwarcia obejrzało go blisko 110 tys. widzów. Był to jeden z największych box-office’owych sukcesów od dawna. Teraz produkcja z Simone’em Susinną i Magdaleną Boczarską trafiła na VOD – mianowicie platformę Amazon Prime Video.

Heaven in Hell Premiera Prime Video

Opis fabuły filmu:

— Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków… (źródło: Monolith Films)

“Heaven in Hell” to jedna z nowości na platformie Amazon Prime Video, która od miesięcy pozostaje godnym konkurentem dla giganta streamingowego, Netfliksa.

Magdalena Boczarska o swojej postaci, Oldze:

— Olga jest stereotypowym uosobieniem kobiety spełnionej, ale tylko z zewnątrz. Jej życie wypełnia praca, ale druga jego część jest pusta. Tak samo jak piękny dom, w którym mieszka. Nie ma go z kim dzielić, zamknęła dawno temu ten rozdział swojego życia, nie spodziewając się, że kiedyś coś się zmieni. Nieudana relacja z córką tylko pogłębia jej smutek wewnętrzny. (…) Nie wyobrażam sobie innej ekranowej córki. Czas spędzony z Kasią na planie był naprawdę wyjątkowy. (…) Jestem pewna, że nasze postaci będą rezonować z wieloma matkami i córkami, nawet tymi, które mają ze sobą dobre relacje.

Obraz “Heaven in Hell” wyreżyserował Tomasz Mandes na podstawie scenariusza, który przygotował z Mojcą Tirs. W produkcji Monolith Films i EKIPY grają także Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański oraz Janusz Chabior.

Heaven in Hell Gdzie obejrzeć online

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
pozycjonowanie-wizytówki-google

Profil Firmy w Google - jak stworzyć wizytówkę firmy?

Next Article
Hijack Zwiastun serialu

Zwiastun serialu Apple TV+ z Idrisem Elbą w roli głównej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share