Michelle Yeoh odpowiada, czy powstanie “Wszystko wszędzie naraz 2”

Wszystko wszędzie naraz 2
Wszystko wszędzie naraz 2 – Michelle Yeoh o sequelu / Foto: A24, IAC Films

Chyba każdy fan kina ostrzy sobie kły na sequel hitowego, ubiegłorocznego “Wszystko wszędzie naraz”. Tragikomedia fantasy z udziałem Michelle Yeoh zachwyciła krytyków i widzów, a ponadto zdobyła siedem Oscarów – w tym w najważniejszej kategorii, jako najlepszy film roku. Czy kontynuacja “Wszystko wszędzie naraz” powstanie? Yeoh właśnie odpowiedziała na to pytanie podczas trwającego Międzynarodowego Festiwalu w Cannes.

Wszystko wszędzie naraz 2 – czy powstanie sequel kasowego hitu z Michelle Yeoh?

W rozmowie z serwisem “Variety” podczas Festiwalu w Cannes Michelle Yeoh rozwiała wszelkie wątpliwości odnośnie kontynuacji. Powiedziała wprost: “Nie będzie żadnego sequela. Wtedy po prostu drugi raz kręcilibyśmy ten sam film.” Zdaniem aktorki komediodramat fantasy z jej udziałem był zbyt wyjątkowy, świeży i zaskakujący, przez co nie byłoby możliwe stworzenie sequela jest bardziej unikatowego. Yeoh dodaje:

— Chodzi o przekraczanie granic i bycie nowatorskim. O odmawianie robienia czegoś w sposób “normalny”. Czy gdyby “Wszystko wszędzie naraz” było “normalnym” filmem, dostałoby nominacje do Oscara? Jeszcze pięć, dziesięć lat temu – nie.

Michelle Yeoh odpowiedziała na pytanie dotyczące projektu “Wszystko wszędzie naraz 2” podczas panelu dyskusyjnego “Women in Motion”. W tym samym panelu aktorka zdradziła, że widzi poprawę w Hollywood – od czasu, gdy wydany został film Dana Kwana i Daniela Scheinerta Yeoh otrzymuje ciekawsze propozycje filmowe, w tym scenariusze obrazów, gdzie może grać bardziej złożone postacie. Dodała, że wcześniej w skryptach jej bohaterki bywały opisywane jako “Chinki”, “wyglądające jak Azjatki”.

Czytaj też: To ostatnia szansa, by obejrzeć te seriale i filmy Disney+. Gigant VOD usuwa swoje produkcje

Michelle Yeoh gościła na Festiwalu w Cannes po raz pierwszy z okazji premiery “Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka”. Niedawno widzieliśmy ją w przeboju Netfliksa “Akademia Dobra i Zła”. Jesienią odbędzie się natomiast premiera kryminału “Duchy Wenecji”, gdzie grają Yeoh, Kenneth Branagh, Tina Fey i Jamie Dornan.

Film “Wszystko wszędzie naraz” dostępny jest do obejrzenia na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

Previous Article
Disney+ usuwa swoje seriale

To ostatnia szansa, by obejrzeć te seriale i filmy Disney+. Gigant VOD usuwa swoje produkcje

Next Article
Arnold Schwarzenegger

Schwarzenegger dostał posadkę od Netfliksa. Zobacz zabawny klip wideo

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share