Gwiazda “Sukcesji” w zwiastunie nowego horroru Netfliksa

Run Rabbit Run Zwiastun
Run Rabbit Run Zwiastun / Foto: Netflix, Carver Films, VicSCreen, XYZ

Sarah Snook, znana z hitowego serialu HBO “Sukcesja”, jest gwiazdą nadchodzącego horroru psychologicznego “Run Rabbit Run”. Ukaże się on na platformie Netflix już pod koniec przyszłego miesiąca. Dreszczowiec nakręciła Daina Reid, która w przeszłości pracowała przy serialach jak “Opowieść podręcznej” czy “Siły Kosmiczne”. Zobaczcie zwiastun “Run Rabbit Run”.

Run Rabbit Run Zwiastun horroru Netflixa, w którym gra Sarah Snook

Sarah Snook występuje w “Sukcesji” jako Siobhan “Shiv” Roy – najmłodsza córka milliardera Logana Roya, próbująca swoich sił w świecie polityki. Występ ten przyniósł aktorce Złoty Glob, Satelitę oraz Nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych. Snook coraz częściej pojawia się też w filmach mainstreamowych i jakiś czas temu otrzymała rolę w nowym horrorze platformy Netflix. W filmie giganta streamingowego pojawi się jako główna bohaterka, także o imieniu Sarah.

Horror psychologiczny w reżyserii Dainy Reid opowiada o lekarce zajmującej się płodnością, która zauważa, że jej córka zaczyna zachowywać się bardzo podejrzanie. Relacja matki i dziewczynki zostaje wystawiona na próbę. Bohaterka wierzy w życie pozagrobowe. Jak na ironię ją i jej córkę zaczyna prześladować duch. Ekranową córeczkę Sary Snook gra Lily LaTorre.

Czytaj też: “Zegar” – recenzja horroru Disney+ o presji bycia matką

Warto pamiętać, że Sarah Snook wystąpiła w przeszłości w takich filmach grozy, jak “Klątwa Jessabelle” oraz “Winchester. Dom duchów”, w obu w rolach przodujących. Nie zostały one jednak dobrze ocenione przez krytyków. Czy “Run Rabbit Run” odniesie większy sukces artystyczny? Przekonamy się za półtora miesiąca. Obraz zaliczy swoją premierę na Netfliksie, także w Polsce, 28 czerwca 2023. W Stanach Zjednoczonych premiera światowa nastąpiła 19 stycznia 2023 podczas prestiżowego Sundance Film Festival.

Australijski horror to dla Sary Snook wejście w zupełnie nową aktorską rzeczywistość. Serial “Sukcesja” dobiega bowiem końca, przez co na gwiazdę czekają nowe wyzwania filmowo-serialowe. “Run Rabbit Run” już po premierze na festiwalu Sundance zgarnęło kilka pozytywnych recenzji, porównywane między innymi do innego straszaka z Antypodów – “Babadooka”.

W horrorze “Run Rabbit Run” występują także Damon Herriman, Julia Davis, Greta Scacchi, Trevor Jamieson, Georgina Naidu, Shabana Azeez, Neil Melville, Katherine Slattery, Naomi Rukavina, Heather Burridge i D’Arcy Carty.

Previous Article
Najlepsze seriale o tematyce LGBT na HBO Max

Top 5: Najlepsze seriale o tematyce LGBT dostępne na HBO Max

Next Article
Najlepsze filmy o tematyce apokaliptycznej

Top 5: Najlepsze filmy o tematyce apokaliptycznej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share