Orlando Bloom jako ekscentryk o skomplikowanym życiu w serialu Amazona

This Must Be the Place Orlando Bloom
This Must Be the Place Orlando Bloom dołącza do obsady / Foto: Wikimedia Commons

Orlando Bloom – pamiętny Legolas z trylogii “Władca Pierścieni” oraz Will z “Piratów z Karaibów” – wystąpi w serialu Amazon Studios, “This Must Be the Place”. Będzie to adaptacja książki Maggie O’Farrell o tym samym tytule, która ukazała się w 2016 roku (w Polsce nakładem wydawnictwa Sonia Draga). Kogo zagra 46-letni gwiazdor?

This Must Be the Place Orlando Bloom gwiazdą nowego serialu Amazona

Bohaterem książki był Daniel Sullivan, językoznawca żyjący skomplikowanym życiem. Z pochodzenia nowojorczyk, mieszka on w lesie gdzieś w Irlandii, a jego dzieci – których nigdy nie widuje – zamieszkują słoneczną Kalifornię. Ojciec, którego Daniel nie znosi, przebywa w Brooklynie, a żona bohatera, Claudette to była gwiazda filmowa i miłośniczka broni palnej. Daniel i wybranka serca żyją idyllicznym życiem z dala od miasta. Jednak pewien sekret męża może zniszczyć ten związek.

Orlando Bloom wcieli się w Sullivana, a ponadto będzie jednym z producentów serialu. Stanowiska producenckie zajmują ponadto Suzanne Heathcote, Adam Karasick, Angie Stephenson, Juliette Howell i Tessa Ross. Pierwsza z wymienionych przygotuje scenariusze kolejnych odcinków.

Według twórców serialowy “This Must Be the Place” będzie opowieścią o odkupieńczej mocy miłości oraz o tym, jak wybory z przeszłości mają czasem nieoczekiwane konsekwencje.

O’Farrell jest też autorką książki “Hamnet”, która również doczeka się ekranizacji filmowej – obraz przygotuje Chloe Zhao, twórczyni nagradzanego dramatu “Nomadland”.

Filmografię Orlando Blooma zamyka inna produkcja Amazon Studios – serial Prime Video “Carnival Row”, gdzie gwiazdor gra rolę główną (Rycrofta Philostrate’a). Do wcześniejszych filmów z udziałem aktora należą “Igła w stogu czasu” (2021), “Kamdesh. Afgańskie piekło (2019) oraz “Szanghajska robota” (2017).

Previous Article
Heads of State Priyanka Chopra Jonas

Priyanka Chopra Jonas u boku Ceny i Elby w filmie akcji od Amazon Studios

Next Article
Silos Zwiastun

"Silos": zwiastun postapokaliptycznego serialu z Rebeccą Ferguson

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share