Priyanka Chopra Jonas u boku Ceny i Elby w filmie akcji od Amazon Studios

Heads of State Priyanka Chopra Jonas
Heads of State Priyanka Chopra Jonas dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Priyanka Chopra Jonas dołącza do obsady filmu akcji “Heads of State”, który powstaje dla Amazon Studios. W akcyjniaku zagrają już dwaj etatowi twardziele dużego ekranu – John Cena i Idris Elba. Jak w towarzystwie panów odnajdzie się hinduska aktorka i była Miss World? Film wkrótce wchodzi w fazę produkcji.

Heads of State Priyanka Chopra Jonas gwiazdą nowej produkcji Amazon Studios

Szczegóły fabularne “Heads of State” trzymane są w tajemnicy, wiadomo jednak, że historia ma przypominać połączenie filmu sensacyjnego “Air Force One” (1997) z pamiętnym “Zdążyć przed północą” (1988). Obraz powstanie przy współpracy z wytwórnią The Safran Company, która stoi między innymi za blockbusterem “Legion samobójców: The Suicide Squad”. Co ciekawe w filmie tym wystąpili John Cena i Idris Elba – teraz panowie spotkają się na planie “Heads of State”.

Nie wiadomo, kto gra w filmie poza Ceną (“Peacemaker”), Elbą (“Luther: Zmrok”) i Choprą Jonas (“Baywatch: Słoneczny patrol”). Film reżyseruje pochodzący z Rosji Ilya Naishuller. W 2015 roku ukazał się debiutancki film pełnometrażowy Rosjanina, “Hardcore Henry”, który w całości nakręcony został z perspektywy pierwszej osoby. Spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród fanów kina akcji. Scenarzystami “Heads of State” są Josh Appelbaum, André Nemec i Harrison Query.

Tajemnicą owiana jest forma dystrybucji; nie wiemy jeszcze, czy film trafi do kin, czy możliwa jest dystrybucja na platformie Amazona – Prime Video. W tym samym serwisie premierę zaliczy wkrótce serial “Cytadela” – w obsadzie Stanley Tucci, Richard Madden i wspomniana Priyanka Chopra Jonas.

Chopra Jonas poinformowała, że zagra w “Heads of State” na Instagramie. Jej post zdobył dotąd ponad 316 tys. polubień i został skomentowany m.in. przez Lilly Singh, Nyle’a DiMarco czy Taruna Mansukhaniego.

Czytaj też: Koniec zdjęć do “Jokera 2”. Nowe fotosy z Lady Gagą i Joaquinem Phoeniksem

Previous Article
Fatalne zauroczenie Zwiastun serialu

Jackson i Caplan w zwiastunie serialowego "Fatalnego zauroczenia"

Next Article
This Must Be the Place Orlando Bloom

Orlando Bloom jako ekscentryk o skomplikowanym życiu w serialu Amazona

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share