“Clock”: zwiastun horroru z gwiazdą “Glee”, Dianną Agron

Clock Zwiastun
Clock Zwiastun filmu / Foto: Hulu, 20th Digital Studio

Poznaliśmy ją jako cheerleaderkę Quinn Fabray w hitowym serialu Ryana Murphy’ego “Glee”. Pojawiła się w ponad siedemdziesięciu odcinkach telewizyjnego przeboju. Teraz Dianna Agron, o której mowa, wraca z rolą główną w horrorze “Clock”. Film grozy ukaże się na platformie streamingowej Hulu w przyszłym miesiącu. Zobaczcie przerażający zwiastun.

Clock Zwiastun filmu grozy z Dianną Agron

“Clock” to historia kobiety, która przez presję społeczeństwa daje sobie wmówić, że “musi” zostać matką. Niestety, zegar biologiczny Elli wydaje się nie działać jak powinien. Bohaterka oddaje się w ręce doktor Elizabeth Simmons, która pracuje w klinice zajmującej się leczeniem bezpłodności i prowadzi eksperymentalne zabiegi. Czy może wyniknąć z tego coś dobrego?

Dianna Agron (“Burleska”), wciela się w Ellę, a Melora Hardin (“Transrodzic”) – w doktor Simmons. Jay Ali (“Daredevil”) pojawia się jako mąż głównej bohaterki, Aidan, a Saul Rubinek (“Ballada o Busterze Scruggsie”) gra ojca kobiety, Josepha. Zobaczcie zwiastun filmu grozy od Hulu.

Obsadę aktorską zasilają również Alexis Jacknow, Grace Porter, Isabelle Du, Kat Steffens, Stefan Sims, Nikita Patel, Murphee Bloom i Rosa Gilmore. Film “Clock” wyreżyserowała, na podstawie własnego scenariusza, Alexis Jacknow. W przeszłości była ona nominowana do Nagrody Gildii Scenarzystów Amerykańskich za fabułę do serialu “Love Daily”. Producentem “Clock” jest Leal Naim, a producentami wykonawczymi są David Brooks, Jenna Cavelle i Arbi Pedrossian.

Premiera horroru na platformie Hulu już 28 kwietnia 2023. Pod koniec marca obraz miał premierę podczas Overlook Film Festival w USA.

Czytaj też: “Crystal Lake” – kiedy możemy spodziewać się premiery serialu o Jasonie Voorheesie?

Previous Article
Tajna inwazja Zwiastun

Zwiastun serialu Marvela "Tajna inwazja" z Samuelem L. Jacksonem

Next Article
Szybcy i wściekli 10 Zwiastun

Najnowszy zwiastun "Szybkich i wściekłych 10" wjechał do sieci

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share