Samara Weaving w klasycznym kinie zemsty – filmie “Bella”

Bella Samara Weaving
Bella – Samara Weaving zagra w filmie Chada Stahelskiego / Foto: instagram.com/samweaving

Świeżo po drugoplanowym występie w “Krzyku VI” Samara Weaving dołącza do obsady filmu “Bella”. Będzie to wysokooktanowe kino akcji szykowane dla wytwórni Paramount Pictures. Weaving wcieli się w córkę pewnego nowojorskiego gliniarza, która chce pomścić próbę jego zabójstwa przez nieznanego sprawcę.

Bella Samara Weaving wystąpi w filmie akcji od twórcy Johna Wicka

Akcja filmu będzie toczyć się w Nowym Jorku lat osiemdziesiątych. Miasto tętni życiem, ale ktoś odbiera je jego mieszkańcom. Wielkim Jabłkiem wstrząsa fala bezprecedensowych zbrodni. Bohaterką filmu będzie córka pewnego policjanta. Ojciec trafia do szpitala po próbie zamachu, a młoda kobieta wpada w szał, gdyż może go stracić. Chce odnaleźć tego, który prawie zamordował jej bliskiego. Tematyką filmu będzie też korupcja w Nowojorskim Departamencie Policji.

“Bella” zapowiadana jest przez Paramount jako połączenie kina akcji i thrillera stylizowane na film rodem z lat osiemdziesiątych. Jeden z producentów, Craig Flores, tak zachęca widzów do seansu, gdy “Bella” trafi do kin:

— “Bella” w bystry sposób przedefiniuje podgatunek żeńskiego kina sensacyjnego. Będzie to film seksowny i bezwstydnie rockandrollowy; surowy i realistycznie przedstawiający Nowy Jork doby lat osiemdziesiątych. Współpraca z Chadem Stahelskim i ekipą ze studia 87Eleven to dla mnie spełnienie marzeń.

Stahelski będzie jednym z producentów “Belli”. Na mapie współczesnego kina akcji jego nazwisko mocno się wyróżnia. 54-latek pracował bowiem przy takich przedsięwzięciach, jak seria “John Wick”, “Dzienna zmiana” czy “Poobijana”. Jednym z producentów wykonawczych filmu będzie Jason Spitz (“Rainbow Six”, “Black Samurai”).

Za reżyserię “Belli” odpowiada Larysa Kondracki, która pracowała między innymi przy serialach “Zawód: Amerykanin” oraz “Power”, a scenariusz napisali Jesse Wigutow (“Wszystko w rodzinie”) i Jason Markarian (“The Last Supper”). Data premiery filmu nie została ujawniona.

Previous Article
Captain America: New World Order Liv Tyler

Liv Tyler ekranową córką Harrisona Forda w nowym "Kapitanie Ameryce"

Next Article
Deadpool 3 Matthew Macfadyen

Gwiazdor "Sukcesji" wystąpi w 3. odsłonie "Deadpoola"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share