Tom Cruise widział już “The Flash” z Ezrą Millerem. Co sądzi o filmie?

Tom Cruise widział The Flash
Tom Cruise widział The Flash studia DC / Foto: Warner Bros., DC Studios

Film superbohaterski “The Flash” został już nakręcony i obecnie czeka na premierę. Ta nastąpi za trzy miesiące, w połowie czerwca. Jednak pewien szczęśliwiec miał szansę obejrzeć megaprodukcję Warner Bros. Pictures i DC. O kim mowa? O najlepiej zarabiającym aktorze w Hollywood.

Tom Cruise widział The Flash przed premierą. Był zachwycony widowiskiem DC

Tom Cruise stwierdził, że nie będzie dłużej czekał na premierę “The Flash”. Skontaktował się z Davidem Zaslavem, szefem Warner Bros. Discovery, i zapytał, czy może już obejrzeć film. Gwiazdorowi “Top Gun: Maverick” najwyraźniej się nie odmawia, bowiem na polecenie Zaslava do domu aktora wysłano zabezpieczoną kopię niewydanego jeszcze potencjalnego megahitu.

Źródła bliskie Cruise’owi informują, że po obejrzeniu filmu był on nim zachwycony i zadzwonił do reżysera – Andy’ego Muschiettiego – z gratulacjami. Powiedział mu, że “The Flash” jest “wszystkim, czego można oczekiwać od filmu”, a także, że jest to rozrywka, której potrzebujemy obecnie w kinach.

Światowa, uroczysta premiera “The Flash” nastąpi 25 kwietnia podczas CinemaCon. Dopiero 16 czerwca 2023 odbędzie się premiera kinowa. I warto tu zauważyć, że początkowo widowisko miało ukazać się na dużych ekranach… w marcu 2018. Odbyły się już pokazy testowe organizowane przez Warner Bros.; ich przebieg uznano za pozytywny.

W filmie “The Flash” występują Ezra Miller, Sasha Calle, Michael Keaton, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue, Ben Affleck i Rudy Mancuso. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Previous Article
Renfield Spot telewizyjny

Nicolas Cage jako hrabia Dracula - nowe wideo promujące film "Renfield"

Next Article
Anne Hathaway

Anne Hathaway wystąpi w nowym filmie twórcy "Coś za mną chodzi"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share