Frank Grillo prawie jak Charles Manson w zwiastunie nowego filmu

The Resurrection of Charles Manson Zwiastun
The Resurrection of Charles Manson Zwiastun / Foto: Bolt Films, Dare Angel, Hooligan Dreamers, Voltage, XYZ

Nigdy nie widzieliśmy go w tak mrocznym wcieleniu. Frank Grillo wystąpił jako lider niebezpiecznego kultu w filmie “The Resurrection of Charles Manson”. Zagrał obłąkanego sadystę, wierzącego, że zdoła wskrzesić tytułowego zabójcę sprzed lat. Mamy dla Was oficjalny zwiastun tej mrożącej krew w żyłach produkcji.

The Resurrection of Charles Manson Zwiastun filmu z Frankiem Grillo

Bohaterami filmu są młodzi ludzie, którzy wynajmują domek z dala od cywilizacji. Para zajmuje się aktorstwem i chce nakręcić testowe wideo, które zostanie następnie wysłane producentom filmowym – szykowany jest dreszczowiec o zbrodniach niesławnego Charlesa Mansona. Daleko od miasta bohaterowie wejdą w drogę liderowi okultystycznego kultu. Mało tego – jego członkowie uznają Mansona za bóstwo.

Frank Grillo wcielił się w Roberta – lidera sekty. Kult wierzy, że składając krwawą ofiarę z ludzi, będzie w stanie przywołać Charlesa Mansona, który zmartwychwstanie z grobu, dumny ze swoich następców. Zobaczcie zwiastun niezależnego horroru. Premiera odbędzie się pod koniec maja.

W obsadzie “The Resurrection of Charles Manson”, poza Frankiem Grillo (“Noc oczyszczenia: Anarchia”) znajdują się również Jaime King (“Krwawe walentynki”), Sarah Dumont (“Zmowa milczenia”), Katherine Hughes (“Earl i ja, i umierająca dziewczyna”), Will Peltz (“Koniec przyjaźni”), Josh Plasse, Alex Fine, Sydelle Noel, Spencer Vaughn Kelly, Vince Hill-Bedford oraz Kellen McAlone.

Czytaj też: “Noc oczyszczenia 6” – Frank Grillo powróci jako Leo Barnes?

Reżyserem “Man’s Son” jest Remy Grillo – syn odtwórcy roli głównej. To dla młodego Grillo debiut reżyserski. Scenariusz, który przygotowali Josh Plasse i Brev Moss, zainspirowały wydarzenia autentyczne – działalność sekt okultystycznych w Kalifornii. Roboczy tytuł filmu brzmiał: “Man’s Son”.

Previous Article
Jenna Ortega

Jenna Ortega jako córka Winony Ryder w sequelu "Soku z żuka"

Next Article
Yellowjackets Sezon 2

Ricci i Lewis w zwiastunie 2. sezonu "Yellowjackets". Kiedy premiera?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share