Sylvester Stallone wystąpi w horrorze kryminalnym “By Reason of Insanity”

By Reason of Insanity Sylvester Stallone
By Reason of Insanity – Sylvester Stallone w nowym horrorze / Foto: Kadr z filmu “Detoks” (2002; Universal, UIP, DEJ Prod.)

Sylvester Stallone zagra w pierwszym od lat horrorze. W 2002 roku widzieliśmy go w “Detoksie”, łączącym kino grozy z thrillerem kryminalnym – było to dzieło Jima Gillespie’ego, twórcy “Koszmaru minionego lata”. Teraz Sly ogłosił, że pojawi się w kolejnym filmie gatunkowym – jego tytuł to “By Reason of Insanity” (pol. dosł.: Z powodu niepoczytalności).

By Reason of Insanity Sylvester Stallone gwiazdą kryminalnego horroru

Na swoim oficjalnym forum internetowym Sylvester Stallone napisał:

— Mam kilka bardzo interesujących, nadchodzących projektów w przygotowaniu! Jeden to świetny film z gatunku horroru i dramatu, zatytułowany “By Reason of Insanity”. Chciałem doprowadzić ten film do skutku przez lata. To historia lepsza nawet niż wspaniałe “Milczenie owiec”!

“By Reason of Insanity” będzie bazowało na książce o tym samym tytule, której autorem jest Shane Stevens, amerykański pisarz, autor licznych kryminałów (zm. w 2007). W powieści tej seryjny zabójca imieniem Thomas Bishop wierzy, że jest synem Caryla Chessmana – przestępcy i gwałciciela, skazanego na karę śmierci w komorze gazowej lata temu (była to postać rzeczywista). Bishop to zbieg z zakładu dla obłąkanych kryminalistów, który ma za sobą bolesną, traumatyzującą przeszłość. Zmienia tożsamość i podróżuje po Stanach, zabijając kobiety na makabryczne sposoby.

Możliwe, że Stallone zajmie się także reżyserią filmu, lecz szczegółowe informacje na temat projektu pozostają na razie nieznane. Aktora widzieliśmy niedawno w serialu gangsterskim “Tulsa King”, którego pierwszy sezon nadawany był przez Paramount+ od 13 listopada 2022 do 8 stycznia 2023. Serial Taylora Sheridana przedłużony został na drugi sezon.

We wrześniu tego roku premierę zaliczy film akcji “Niezniszczalni 4” – w obsadzie Stallone, Dolph Lundgren, Megan Fox, Jason Statham i Curtis “50 Cent” Jackson.

Previous Article
You're Killing Me Zwiastun

Dermot Mulroney i Anne Heche w zwiastunie horroru "You're Killing Me"

Next Article
The Freshening John Boyega

John Boyega gwiazdą romansu sci-fi od reżyserki "Ptaków Nocy"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share