Scarlett Johansson w obsadzie nowej komedii Nancy Meyers

Paris Paramount Scarlett Johansson
Paris Paramount – nowy film ze Scarlett Johansson / Foto: Wikimedia Comm.

Nancy Meyers szykuje swój nowy film. 73-letnia reżyserka, w której dorobku znajdują się takie produkcje jak “Lepiej późno niż później” czy “Czego pragną kobiety”, przymierza się do pracy przy “Paris Paramount” – będzie to nowe przedsięwzięcie dla platformy Netflix. W roli głównej zobaczymy Scarlett Johansson.

Paris Paramount Scarlett Johansson zagra w filmie Nancy Meyers dla Netflixa

Obsada wciąż jest kompletowana. Nancy Meyers chce zaprosić do współpracy Johansson, Michaela Fassbendera, Penelope Cruz oraz Owena Wilsona. Pierwszoligowa obsada wymaga pierwszoligowego budżetu, a źródła bliskie Meyers zapowiadają, że będzie to jedno z droższych przedsięwzięć Netfliksa. Meyers napisała scenariusz “Paris Paramount” i zasiądzie w fotelu reżyserskim. Figuruje też jako jedna z producentek.

Komedia, która znajduje się na etapie preprodukcji, opowie o duecie filmowców, którzy zakochują się w sobie, a następnie… szybko odkochują. Pewnego dnia bohaterowie dowiadują się, że pracują na planie zdjęciowym tego samego filmu. Jak widać ich ścieżki znów się zetną. W Hollywood po raz pierwszy wspomniano o planach nakręcenia “Paris Paramount” wiosną minionego roku. Dopiero teraz kompletowana jest załoga aktorska.

Budżet filmu wyniesie około 100 mln dolarów; Netflix na razie nie wystosował oficjalnego oświadczenia w sprawie “Paris Paramount”. Nie wiadomo, czy ekranowym ukochanym Johansson będzie Fassbender czy Wilson. Będzie to pierwszy reżyserski projekt Nancy Meyers od 2015 roku, kiedy ukazał się “Praktykant” z Anne Hathaway i Robertem De Niro.

Scarlett Johansson zobaczymy w tym roku w dwóch filmach: “Asteroid City” Wesa Andersona (w obsadzie również Tilda Swinton i Bill Murray) oraz “Project Artemis” (w obsadzie m.in. Channing Tatum i Ray Romano).

Previous Article
Obcy 9

"Obcy 9": znamy nazwiska aktorów; wiemy, kiedy ruszają zdjęcia

Next Article
Zorro Disney+

Serial Disney+ o Zorro od scenarzysty "Gry o tron"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share