Sigourney Weaver u boku Anyi Taylor-Joy w “romantycznym” filmie akcji

The Gorge Sigourney Weaver
The Gorge Sigourney Weaver w “romantycznym” filmie akcji / Foto: Wikimedia Comm.

Gwiazda serii “Obcy” Sigourney Weaver dołączyła do aktorskiej załogi filmu “The Gorge”. Jego reżyserem będzie “rozchwytywany” ostatnimi czasy Scott Derrickson – twórca “Czarnego telefonu”, “Sinister” czy blockbustera “Doktor Strange”.

The Gorge Sigourney Weaver w obsadzie nowego filmu Scotta Derricksona

“The Gorge” znajduje się już w fazie produkcji. Poza trzykrotnie nominowaną do Oscara Sigourney Weaver w filmie pojawią się też dwie inne pierwszoligowe, hollywoodzkie gwiazdy: Anya Taylor-Joy (“Menu”, “Amsterdam”) oraz Miles Teller (“Pajęcza Głowa”, “Top Gun: Maverick”). Projekt reżyseruje Scott Derrickson na podstawie scenariusza, którego autorem jest Zach Dean.

Dead napisał w przeszłości fabuły do “Wojny o jutro”, “24 godzin po śmierci” oraz “Deadfall: W potrzasku”. Wśród producentów “The Gorge” znajdują się Derrickson, Dean, C. Robert Cargill, Sherryl Clark, David Ellison i Gregory Goodman; producentem wykonawczym jest Miles Teller, obsadzony w roli przodującej.

Zarys fabuły “The Gorge” jest trzymany w tajemnicy, ale ponoć ma to być połączenie filmu akcji i niekoniecznie klasycznego love story, mieszanka gatunkowa. Projekt realizuje studio Skydance, a potencjalnym dystrybutorem ma zostać Apple.

Weaver widzieliśmy niedawno jako Kiri w “Avatarze: Istocie wody”. Taylor-Joy pojawi się w nadchodzących superprodukcjach “Furiosa” oraz “Super Mario Bros: Film”, a Teller otrzymał angaż do dramatu społecznego “The Fence” w reżyserii Grímura Hákonarsona, gdzie zagra główną rolę. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera “The Gorge”.

Previous Article
John Wick 4 w formacie IMAX

"John Wick 4" trafi do polskich kin w formatach IMAX® i 4DX®

Next Article
The Better Liar Daisy Ridley

Daisy Ridley w serialu Prime Video o drogocennym spadku

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share