Plejada gwiazd w nowym filmie twórcy “Detektywa” – m.in. Pacino i Vaughn

Easy's Waltz Al Pacino
Easy’s Waltz Al Pacino w obsadzie filmu od twórcy Detektywa / Foto: Jimmy Kimmel Live – YouTube

Al Pacino, Simon Rex, Vince Vaughn i Michelle Monaghan dołączyli do obsady dramatu “Easy’s Waltz”, który przygotowuje Nic Pizzolatto – twórca hitowego serialu “Detektyw”. Obraz zapowiadany jest jako połączenie “Narodzin gwiazdy” ze “Swingers” Douga Limana.

Easy’s Waltz Al Pacino w obsadzie nowego filmu reżysera Detektywa

Bohaterem filmu “Easy’s Waltz” będzie komik, któremu nie dopisuje szczęście. Próbuje on wybić się we współczesnym Las Vegas, a na swojej drodze spotyka osobliwe postacie, które reprezentują sobą starą szkołę Miasta Grzechu. Nic Pizzolatto będzie reżyserem i scenarzystą dramatu, który na razie znajduje się we wczesnym etapie preprodukcji. Nie wiadomo, kiedy ekipa wejdzie na plan zdjęciowy, ani kiedy film miałby ukazać się w kinach lub streamingu.

Wiadomo za to, że w “Easy’s Waltz” roi się od gwiazd. W filmie z akcją osadzoną w Las Vegas pojawią się między innymi: Al Pacino – laureat Oscara za rolę w “Zapachu kobiety”; Simon Rex – laureat nagrody Independent Spirit za rolę w “Red Rocket”; Vince Vaughn – zdobywca nagród MTV, Teen Choice i People’s Choice; a także Michelle Monaghan – nominowana do Złotego Globu za udział w serialu Pizzolatto “Detektyw”.

Monaghan pojawiła się ostatnio w horrorach “Niania” i “Blood”, Rex przeżywa revival swojej kariery i już wkrótce zobaczymy go w thrillerze “Pussy Island” z Channingiem Tatumem. Vaughna oglądaliśmy niedawno w slasherze “Piękna i rzeźnik” oraz w kryminale “Arkansas”. Pacino od 2020 roku gra Meyera Offermana w serialu Amazon Prime Video “Łowcy”.

Warto zaznaczyć, że Vaughn i Monaghan wystąpili także w serialu “Bad Monkey” od twórcy “Teda Lasso”, Billa Lawrence’a.

Previous Article
Welcome to Derry

"Welcome to Derry" jednak powstanie. Gratka dla fanów Pennywise'a

Next Article
John Wick 4 w formacie IMAX

"John Wick 4" trafi do polskich kin w formatach IMAX® i 4DX®

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share