Gwiazda “Strasznego filmu”, Regina Hall, w kolejnym komedio-horrorze

Breitenbush Regina Hall
Breitenbush – nowy komedio-horror z Reginą Hall / Foto: Dimension, Wayans Bros. Entert.

Regina Hall, która wsławiła się dzięki roli Brendy Meeks w komediach z serii “Straszny film”, znów nawiąże flirt z podobnym filmem gatunkowym. 52-latka została bowiem gwiazdą horroru komediowego “Breitenbush”, który nakręci Jim Strouse – twórca “Niesamowitej Jessiki James” oraz “Zwycięskiego sezonu”.

Breitenbush Regina Hall wystąpi w paranormalnym komedio-horrorze

W filmie “Breitenbush” Regina Hall wystąpi jako prokurator okręgowa Kate, która wybiera się z mężem na wyprawę kempingową do lasu. W pewnym momencie mężczyzna przepada bez śladu, a inni uczestnicy wycieczki doświadczają nasilonych halucynacji. Okazuje się, że lasem włada pewna prehistoryczna istota o potężnej sile. Kate i jej przyjaciele zrobią wszystko, by odnaleźć małżonka kobiety.

Regina Hall debiutowała jako aktorka filmowa pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Po drugoplanowym występie w komedii romantycznej “Miłość i koszykówka”, gdzie partnerowała Omarowi Eppsowi, pojawiła się w “Strasznym filmie”. Zagrała Brendę – rozkrzyczaną, ekstrawertyczną przyjaciółkę głównej bohaterki (w tej roli Anna Faris). Hall i Faris powtórzyły role Brendy i Cindy jeszcze w czterech kolejnych sequelach, a kreacje przyniosły im międzynarodową sławę.

W ostatnich latach Hall nie może narzekać na brak propozycji aktorskich. Wystąpiła u boku Nicole Kidman w serialu “Dziewięcioro nieznajomych”, razem z Donem Cheadle’em w “Czarnym poniedziałku”, z Anthonym Mackie’em w dramacie “Nienawiść, którą dajesz”. Poprowadziła też ubiegłoroczną galę oscarową. Jej pierwszoplanowa kreacja w komediodramacie “Support the Girls” zyskała bardzo pozytywne recenzje i przyniosła aktorce między innymi nagrodę Nowojorskiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych czy nominację do Independent Spirit Award.

Prawa do “Breitenbush” posiada studio Yale Entertainment. Jim Strouse wyreżyseruje film na podstawie własnego scenariusza. Producentami komedio-horroru będą Hall, Tom Heller, Jordan Beckerman i Jordan Yale Levine. Projekt jest promowany podczas odbywających się w Berlinie Europejskich Targów Filmowych.

Producenci Jordan Yale Levine i Jordan Beckerman tak zapowiadają swój nadchodzący film: “Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić powstanie naszego nowego projektu. Jim i Regina znajdują się na szczycie listy osób, z którymi chcieliśmy podjąć współpracę. Scenariusz ‘Breitenbush’ jest wyjątkowy i zabawny.”

Previous Article
Tetris Zwiastun

Zwiastun: Taron Egerton w filmie o twórcy "Tetrisa"

Next Article
Hellboy: The Crooked Man

"Hellboy: The Crooked Man" - znamy nazwisko reżysera. To twórca "Adrenaliny"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share