Damon i Downey Jr. zasilają obsadę nowych “Szybkich i wściekłych”?

Szybcy i wściekli Matt Damon
Szybcy i wściekli Matt Damon i Robert Downey Jr. zagrają w kolejnej części? / Foto: Wikimedia Commons

Seria “Szybcy i wściekli” na przestrzeni lat tylko nabrała dodatkowego rozpędu, także jeśli chodzi o nazwiska aktorów. Z franczyzą związały się takie pierwszoligowe gwiazdy dużego ekranu, jak Charlize Theron czy Helen Mirren. Z cyklem właśnie powiązano dwóch innych, powszechnie znanych aktorów, choć nie potwierdzono, czy na sto procent połączą siły z Vinem Dieselem. O kogo chodzi?

Szybcy i wściekli Matt Damon i Robert Downey Jr. zasilają obsadę w kolejnej części?

Hollywood huczy od plotek, że w kolejnych “Szybkich i wściekłych” mogą zagrać Matt Damon (zdobywca Oscara) i Robert Downey Jr. (dwukrotnie nominowany do tej statuetki). W drugiej połowie maja na ekranach kinowych zadebiutują “Szybcy i wściekli 10”. Jubileuszowa odsłona samochodowej sagi promowana jest obecnie przez Vina Diesela i Michelle Rodriguez – to w końcu weterani serii.

W wywiadzie dla serwisu “Variety” Diesel został zapytany, kogo chciałby zobaczyć w nowej części “Szybkich i wściekłych”; kto byłby jego wymarzonym kolegą z planu zdjęciowego. 55-latek odpowiedział bez zawahania: Robert Downey Jr.

— Nie zdradzając za dużo na temat tego, co może wydarzyć się w naszej serii w przyszłości, pojawi się pewna postać, będąca przeciwieństwem mojego Doma. Postać ta będzie bardzo związana z branżą samochodów autonomicznych i sztucznej inteligencji. Dla niej tak właśnie powinna wyglądać przyszłość – zdradził Vin Diesel.

Pytany, czy Robert Downey Jr. faktycznie podpisał już kontrakt na rolę w serii “Szybcy i wściekli”, Diesel wstrzymał się jednak z odpowiedzią – ani temu nie zaprzeczył, ani tego nie potwierdził.

Michelle Rodriguez powiedziała, że chciałaby, aby w nowej części serii wystąpił Matt Damon i wyznała, że jest fanką serii o Jasonie Bourne’ie. “Nasza załoga liczy czterech zdobywców Oscarów, Matt. Też jesteś oscarowym aktorem, dołącz do nas”, żartowała gwiazda.

“Szybcy i wściekli 10” mają premierę wyznaczoną na 17 maja 2023 r. Film akcji wyreżyserowany został przez Louisa Leterriera, a jego obsadę zasilają między innymi: Diesel, Rodriguez, Brie Larson, Helen Mirren, Charlize Theron, Jason Momoa, Jordana Brewster, Scott Eastwood, Rita Moreno, Tyrese Gibson, Alan Ritchson, Daniela Melchior, Michael Rooker, Cardi B, Nathalie Emmanuel i Ludacris.

Previous Article
The Riker's Ghost Liam Neeson

Liam Neeson uciekinierem z więzienia. Powstaje nowy film Neila Jordana

Next Article
The Offing Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter w nowym filmie od twórczyni "The Crown"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share