Bautista chce grać w komediach romantycznych. Ma wielkie serce?

Dave Bautista
Dave Bautista: “Chcę zostać gwiazdą komedii romantycznych” / Foto: Wikimedia Comm.

Dave Bautista już wielokrotnie udowadniał, że jest aktorem wszechstronnym i uniwersalnym. Grywał w superprodukcjach z gatunku akcji, w komediach sensacyjnych czy epickich dziełach jak “Diuna”. Nigdy nie pojawił się natomiast jako główny bohater komedii romantycznej – i bardzo z tego powodu ubolewa. W wywiadzie dla portalu “Page Six” Bautista zdradził, że marzy o udziale w klasycznym romansie komediowym.

Dave Bautista: “Chcę grać w komediach romantycznych. Jestem aż tak brzydki?”

Kiedyś utożsamiany był ze światem profesjonalnego wrestlingu, ale przedefiniował swoją karierę. Dziś Dave Bautista jest jednym z najbardziej charakterystycznych gwiazdorów dużego ekranu, a w opinii Riana Johnsona (“Na noże”) to także najlepszy zapaśnik, który został aktorem. W rozmowie z dziennikarzem “Page Six” Bautista odniósł się do swoich planów zagrania w komedii romantycznej:

— Wiem, że nie wyglądam, jak typowy główny bohater tego gatunku. Jestem trochę szorstki, mam surowy typ urody. Zawsze, gdy spoglądam w lustro, myślę sobie: “Czy jestem aż tak nieatrakcyjny, że nie dostaję takich propozycji? Czy jest we mnie coś aż tak odpychającego, że wykluczają mnie z tego gatunku?”. Sam nie wiem. Dokąd nigdy nie poszło po mojej myśli. Nie zaproponowano mi takiej roli. Ale liczę, że to się zmieni.

W dorobku Dave’a Bautisty znajdują się role komediowe – na przykład w “Moim przyjacielu szpiegu”, “Stuberze” czy “Szefowej”. Klasycznych rom-comów na miarę “Notting Hill” czy “Bezsenności w Seattle” w karierze 54-latka jednak brakuje. Niedawno gwiazdor wystąpił w thrillerze M. Nighta Shyamalana “Pukając do drzwi” (w obsadzie także Jonathan Groff), a już w maju premierę zaliczy marvelowski blockbuster “Strażnicy Galaktyki: Volume 3” (razem z Bautistą – Chris Pratt i Karen Gillan).

Trwają też rozmowy Dave’a Bautisty z Jamesem Gunnem w sprawie filmu, gdzie aktor mógłby zagrać Bane’a z uniwersum DC. W rozmowy zaangażowano już wytwórnię Warner Bros.

Previous Article
Wyrwa Zwiastun

"Wyrwa" - zwiastun thrillera z Kotem, Damięckim i Elerykiem

Next Article
The Perfect Nanny Nicole Kidman

Nicole Kidman zagra w serialu HBO o obłąkanej niani

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share