Christoph Waltz w komedii akcji od twórcy “Niezniszczalnych 2”

Old Guy Christoph Waltz
Old Guy Christoph Waltz dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Christoph Waltz – dwukrotnie nagrodzony Oscarem – tym razem wystąpi w rasowym kinie akcji. Gwiazdor austriackiego pochodzenia pojawi się w filmie “Old Guy”, który opowie o podstarzałym zabójcy na zlecenie i jego krnąbrnym uczniu. Reżyseruje Simon West, twórca “Con Air – Lotu skazańców”.

Old Guy Christoph Waltz w obsadzie nowego filmu Simona Westa

W filmie “Old Guy” Christoph Waltz zagra tytułowego Terry’ego Eubanksa – starzejącego się zabójcę na zlecenie, który wierzy, że mimo upływu lat jest najlepszy w swym fachu. Mężczyzna dostaje nietypowe zadanie: ma wziąć pod swoje skrzydła Wihlborga – upartego, ale też pracowitego przedstawiciela pokolenia Z. To obiecujący zabójca na wysyłki, który ma jednak ostry “charakterek”. Terry i Wihlborg mają unicestwić członków konkurencyjnej organizacji przestępczej. Czy para nie do pary ma szanse zgrać się w akcji?

Projekt na komedię sensacyjną zaprezentowany zostanie podczas targów filmowych w Berlinie. Scenariusz napisał Greg Johnson (“The Last Son”). Reżyser, Simon West, ma na koncie takie produkcje jak “Niezniszczalni 2” z Sylvestrem Stallone’em, “Strzelaj i wiej” z Antonio Banderasem, “Mechanik: Prawo zemsty” z Jasonem Stathamem czy “Lara Croft: Tomb Raider” z Angeliną Jolie. Poza filmami akcji West nakręcił też horror “Kiedy dzwoni nieznajomy” z 2006 roku.

Projekt sfinansuje studio Highland Film Group. Producentami będą Norman Golightly, Hal Sadoff, Martin Brennan oraz Jib Polhemus. Zdjęcia do filmu “Old Guy” mają wystartować w pierwszym kwartale 2023 roku. Materiały będą realizowane w Belfaście. West tak wypowiada się o filmie akcji:

— Rzadko trafia się na taki skrypt. Kiedy to następuje, chwytasz go obiema rękoma i nie puszczasz aż do momentu, gdy znajdziesz idealnego aktora. Z Christophem Waltzem chciałem współpracować już lata temu. To jeden z najbardziej uniwersalnych odtwórców. Na pewno dzięki temu filmowi w jego dorobku pojawi się kolejna ikoniczna rola.

Previous Article
Gladiator 2 Russell Crowe

Russell Crowe zdradził tajemnicę. Zagra w "Gladiatorze 2" czy nie?

Next Article
Dzika noc 2

David Harbour powróci w sequelu zabójczej "Dzikiej nocy"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share