Courteney Cox i Hayden Panettiere na nowych zdjęciach z “Krzyku VI”

Krzyk 6 Courteney Cox
Krzyk 6 Courteney Cox na nowym zdjęciu z filmu / Foto: Dimension, The Weinstein Company

W serwisie “Entertainment Weekly” pojawiły się nowe zdjęcia promocyjne, zapowiadające wyczekiwany horror “Krzyk 6”. Na oficjalnych fotosach widzimy między innymi Ghostface’a, a także bohaterki grane przez Hayden Panettiere oraz Courteney Cox.

Krzyk 6 Courteney Cox i Hayden Panettiere na zdjęciach z filmu

Courteney Cox wciela się w serii “Krzyk” w Gale Weathers – nieustraszoną reporterkę i gwiazdę telewizji, która już nie raz uszła z życiem morderczemu Ghostface’owi. W wywiadzie dla “Entertainment Weekly” znana z “Przyjaciół” aktorka powiedziała: “Sprowadzimy Ghostface’a do Nowego Jorku, a to wniesie w tę historię zupełnie nowy element. Bohaterowie przeniosą się z małego miasteczka prosto w serce miasta, które nigdy nie śpi. To naprawdę przerażające.”

Tymczasem Hayden Panettiere powraca w “Krzyku VI” jako dawno niewidziana Kirby Reed. Choć postać w teorii zginęła, zamordowana przez Ghostface’a w “czwórce”, w sieci huczało od plotek, że twórcy mają dalsze plany na wątek bohaterki. Nic dziwnego: rola Panettiere w “Krzyku 4” została bardzo dobrze oceniona przez widzów. Plotki okazały się prawdziwe i aktorka powtórzy tę słynną kreację. W rozmowie z dziennikarzami Panettiere powiedziała: “Kirby ma za sobą długą drogę. To, co jej się przytrafiło, mocno wpłynęło na jej życie i nadało mu pewien kierunek, ale w gruncie rzeczy mówimy o tej samej Kirby, którą poznaliśmy. Jest trochę starsza, trochę mądrzejsza, ale to nadal wolny duch i cyniczna dziewczyna.”

“Krzyk 6” skupiony będzie na wątku czterech nastolatków, którzy zdołali pokonać Ghostface’a i uszli z życiem z masakry. Młodzi opuszczają Woodsboro w nadziei na świeży start. Szybko odkrywają, że nadal nie mogą czuć się bezpieczni. Premiera w polskich kinach już 10 marca 2023.

Obsadę filmu zasilają między innymi Jenna Ortega, Samara Weaving, Josh Segarra i Melissa Barrera.

Previous Article
Rainbow Six

Twórca serii "John Wick" nakręci adaptację powieści Toma Clancy'ego

Next Article
Taissa Farmiga

Taissa Farmiga zagra w ukraińsko-amerykańskim dramacie wojennym

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share