Wiemy, kiedy startują zdjęcia do filmowej kontynuacji “Community”

Community: The Movie
Community: The Movie – zdjęcia do filmu wystartują już… / Foto: NBC, Sony Pictures Television

Joel McHale zapowiedział, że filmowa kontynuacja kultowego serialu “Community” już wkrótce oficjalnie wystartuje z procesem produkcji. Wiosną tego roku na planie zdjęciowym padnie pierwszy klaps. Wracają m.in. McHale, Ken Jeong i Gillian Jacobs. Kto jeszcze?

Community: The Movie – nowe wieści w sprawie filmu. Kiedy ruszają zdjęcia?

Zdjęcia do projektu “Community: The Movie” ruszą w okolicy czerwca tego roku. W rolach przodujących ma powrócić niemal cała główna obsada. W listopadzie informowano, że scenariusz komedii znajduje się w fazie przygotowań.

Joel McHale, który grał w serialu głównego bohatera, Jeffa Wingera, wziął udział w programie talk-show “Jimmy Kimmel Live”, gdzie opowiedział co nieco o nadchodzącym projekcie i promował inny serial ze swoim udziałem (“Animal Control”). Zapowiedział, że filmowa kontynuacja może mieć “odrobinę inny ton” niż serial; zapewnił też, że rolę ekscentrycznego Bena Changa powtórzy Ken Jeong – to jedna z najbardziej lubianych przez widzów postaci.

Poza Jeongiem i McHale’em w filmie “Community: The Movie” swoje role powtórzą: Gillian Jacobs (wracająca jako Britta Perry), Alison Brie (Annie Edison), Danny Pudi (Abed Nadir) i Jim Rash (dziekan Craig Pelton). Nie wiadomo jeszcze, czy w innych znaczących rolach wrócą Chevy Chase (Pierce Hawthorne), Yvette Nicole Brown (Shirley Bennett) oraz Donald Glover (Troy Barnes).

Film prawdopodobnie będzie oryginalną produkcją platformy streamingowej Peacock. Na stanowisku reżysera ma powrócić, oczywiście, Dan Harmon, twórca serialowego “Community”. Oryginalny sitcom doczekał się sześciu sezonów i stu dziesięciu odcinków.

Zobaczcie występ Joela McHale’a w programie Jimmy’ego Kimmela. Aktor odniósł się do filmowego “Community” pod koniec klipu. 51-letni McHale jest najbardziej znany z filmów “Zbaw nas ode złego”, “Ted” oraz “Assassination Nation”.

Previous Article
Kingdom of the Planet of the Apes William H. Macy

William H. Macy dołącza do obsady nowej "Planety małp"

Next Article
Dave Bautista Najlepsze filmy

Dave Bautista – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share