Bill Cosby wróci na scenę. 2023 rokiem jego “wielkiego” powrotu?

Bill Cosby
Bill Cosby chce powrotu na scenę. Czy 85-latek nie ma wstydu? / Foto: Wikimedia Commons

Bill Cosby wziął udział w programie radiowym WGH Talk, gdzie rozmawiał z dziennikarzem Scottem Spearsem. Wyjawił mu, że planuje wrócić na scenę i kontynuować karierę stand-upera – wszystko pomimo licznych kontrowersji, związanych z oskarżeniami o gwałt i napaść seksualną. Zapytany, czy 2023 rok będzie czasem jego wielkiego comebacku, 85-latek odpowiedział po prostu: “tak”.

Bill Cosby wraca na scenę jako stand-uper

“Tak, wrócę na scenę, bo wiąże się to ze wspaniałą zabawą”. To słowa, które wstrząsnęły Ameryką. Bill Cosby – ikoniczny, ale równie niesławny aktor i komik – zapowiedział, że powróci na scenę jako stand-uper. Publicysta gwiazdora, Andrew Wyatt, potwierdził te doniesienia i dodał, że Cosby może wznowić działalność wiosną lub latem przyszłego roku.

“Kiedy wygrzebię się z tego (medialnej infamii – przyp.), czuję, że będę w stanie występować na scenie. Znów będę tym Billem Cosbym, którego poznali widzowie” – stwierdził 85-latek w rozmowie ze Spearsem. Do najbardziej znanych filmów z udziałem Cosby’ego należą “Tata duch” (1990), “Łapiduchy” (1976) i “I Spy” (1965). Był on też gwiazdorem programu “The Bill Cosby Show”.

Od 2014 roku Bill Cosby stale poddawany jest medialnej nagonce. To wtedy w czasopiśmie “Vanity Fair” pojawił się artykuł niejakiej Beverly Johnson. Modelka i bizneswoman oskarżyła aktora o to, że była przez niego odurzana narkotykami w latach 80. podczas wizyty w jego własnym domu. Później aż 35 kobiet oskarżyło Cosby’ego o napaść seksualną, a finalnie liczba ta wzrosła do 60.

Wydawało się, że Cosby nie może już liczyć na rozwój kariery i zostanie zamknięty w zakładzie karnym. Za swoje czyny legendarny komik trafił wprawdzie do więzienia, ale finalnie uniewinnił go Sąd Najwyższy Pensylwanii.

Cosby ostatnio gościł na scenie wiosną 2015 roku. Nagrał w tym czasie też materiały promocyjne dla Netfliksa, który jednak postanowił nie wyemitować ich na swojej platformie (z powodu oskarżeń wobec gwiazdora).

Wśród kobiet, które oskarżały Cosby’ego o przemoc seksualną, znajdują się m.in. Janice Dickinson, Louisa Moritz, Michelle Hurd, Beverly Johnson oraz żona Lou Ferrigno – Carla.

Previous Article
Wednesday Sezon 2,

"Wednesday": 2. sezon opowie o "siostrzanych relacjach". Komentarz twórców

Next Article
Bella Thorne

Bella Thorne oskarża reżysera castingu: była "seksualizowana" jako 10-latka

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share