Jennifer Lopez ratuje gości weselnych z opresji. Wkrótce premiera komedii “Wystrzałowe wesele”

Wystrzałowe wesele Jennifer Lopez
Wystrzałowe wesele Jennifer Lopez w nowej komedii romantycznej / Foto: Monolith, Lionsgate, Amazon Studios, Monolith

Jennifer Lopez jest gwiazdą nowej komedii romantycznej pt. “Wystrzałowe wesele”. Można więc powiedzieć, że artystka wraca do korzeni – znana jest przecież z takich filmów jak “Pokojówka na Manhattanie” czy “Co z oczu, to z serca”. “Wesele” czerpie jednak ze stylistyki kina akcji i może okazać się najbardziej wybuchową pozycją w dorobku Lopez. Premiera komedii już za niewiele ponad tydzień.

Wystrzałowe wesele Jennifer Lopez w nowej komedii romantycznej… z potężną dawką akcji

Opis fabuły filmu od polskiego dystrybutora (Monolith Films):

— Głównymi bohaterami filmu “Wystrzałowe wesele” jest para narzeczonych: Darcy (w tej roli Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Planują w końcu sformalizować swój związek, ale zamieszanie wokół przygotowań do ślubu i wesela wyssie z nich całą energię i entuzjazm. Swoje trzy grosze dołożą też Carol (Jennifer Coolidge), matka pana młodego, oraz Sean, były chłopak Darcy, w którego wcielił się Lenny Kravitz. Na domiar złego, na uroczystości, która zostanie zorganizowana na rajskiej wyspie, pojawią się nieoczekiwani goście. I tak przysięga “nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze nowego wymiaru.

Lopez zasłynęła, grając silne kobiety z charakterem i ognistym temperamentem – w tym filmie również pojawi się w takim wcieleniu. Po sukcesie, jakim były dla aktorki i piosenkarki “Ślicznotki”, 53-latka wraca do gry. Gwiazda (i świeżo poślubiona żona Bena Afflecka) tak zapowiada film i swoją rolę:

— Darcy będzie musiała walczyć nie tylko o swoje życie, ale też zrobi wszystko, by ocalić gości weselnych. Dla niej przysięga “dopóki śmierć nas nie rozłączy” nabierze nowego sensu. W filmie nie zabraknie scen strzelaniny, pościgów i wybuchów. Poleje się też krew. (…) W trakcie realizacji tej produkcji byłam przez cały czas zrelaksowana i uśmiechnięta. Podczas zdjęć panowała wyjątkowa, przyjacielska atmosfera. Nie czuło się żadnej presji. Jestem dumna z tego, co zrobiliśmy. Mam nadzieję, że widzowie to docenią.

Reżyserem filmu jest Jason Moore, a autorami scenariusza są Mark Hammer i Elizabeth Meriwether. W zawrotnej komedii romantycznej pojawiają się także: Jennifer Coolidge, Lenny Kravitz, Sônia Braga, Cheech Marin, D’Arcy Carden, Selena Tan, Desmin Borges, Alex Mallari Jr., Callie Hernandez, Steve Coulter i María del Mar Fernández. Z początku główną rolę męską miał odegrać Armie Hammer. Niestety, z powodu licznych kontrowersji, jakie narosły wokół aktora, postanowiono, że jego rolę przejmie Josh Duhamel. Premiera w Polsce 5 stycznia.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
The Last of Us Pierwszy odcinek

Pierwszy odcinek "The Last of Us" prawie jak film

Next Article
Creed III Wideo zza kulis

"Creed III": wideo zza kulis, Jordan o pracy reżysera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share