“Creed III”: wideo zza kulis, Jordan o pracy reżysera

Creed III Wideo zza kulis
Creed III Wideo zza kulis / Foto: MGM, Warner Bros., United Artists

Już 3 marca 2023 roku swoją premierę zaliczy dramat bokserski “Creed III”. Długo wyczekiwana, sportowa produkcja dała Michaelowi B. Jordanowi szansę stanąć za kamerą i spróbować swoich sił w roli reżysera. Jak 35-latek wspomina te doświadczenia? Czego chce dla widzów, którzy postanowią obejrzeć sequel na dużych ekranach? Zobaczcie materiał wideo zza kulis tej produkcji.

Creed III Wideo zza kulis; premiera filmu wkrótce

Michael B. Jordan już dwukrotnie wcielił się w Adonisa Creeda – w filmach z 2015 i 2018 roku. Stanowią one, oczywiście, spin-off serii o Rockym Balboa. Producentem poprzednich “Creedów” był Sylvester Stallone, który nie jest jednak związany z “trójką”. Jordan natomiast objął stanowisko producenta i reżysera. Oto, co powiedział w zakulisowym materiale od studia MGM:

— Żyłem tą postacią przez osiem ostatnich lat. Wspólnie z nią mogłem się śmiać, płakać, świętować. Filarem serii “Creed” jest odkrywanie, kim naprawdę jesteś. Odkrywanie, o co warto walczyć. W przypadku filmu “Creed III” chciałem odkryć, jakie są granice Adonisa. Cieszę się, że mogłem stanąć za kamerą i rozwinąć tę historię; jestem za to wdzięczny studiu.

Gwiazdor dodaje, że uważa swój film za inspirujący i ma nadzieję, że po seansie widzowie poczują w sobie “moc”, jakiej nie czuli przed wejściem na salę kinową:

— “Creed III” nie jest typowym filmem bokserskim. Chcemy wykorzystać podróż emocjonalną, jaką przebyli bohaterowie. Chcemy przelać te emocje na ring i nadać im fizyczny kształt.

Jordan dodaje, że “Creed III” jest oficjalnie pierwszym filmem o tematyce sportowej, który nakręcono kamerami IMAX (szerokątnymi kamerami anamorfotycznymi). “To sprawia, że widzowie będą mogli przeżyć zupełnie nowe doświadczenie, znaleźć się w naturalnym środowisku bohaterów”, dodaje aktor i reżyser. “Będą w stanie ujrzeć każdy cios, każdą kroplę potu z bliska. Usłyszą każdy krok, każde uderzenie (…).”

W filmie “Creed III” grają także Jonathan Majors, Florian Munteanu, Tessa Thompson, Wood Harris, Phylicia Rashad i Selenis Leyva.

Previous Article
Wystrzałowe wesele Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ratuje gości weselnych z opresji. Wkrótce premiera komedii "Wystrzałowe wesele"

Next Article
Moose Jaws

Łosiowe "Szczęki" jednak powstaną. Kevin Smith o swoim szykowanym projekcie

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share