“Masz ci los!” – zwiastun komedii z Bohosiewicz i Dziędzielem

Masz ci los! Zwiastun
Masz ci los! Zwiastun filmu / Foto: Kino Świat

Sonia Bohosiewicz, Marian Dziędziel i Izabela Kuna są gwiazdami komedii “Masz ci los!”, reżyserowanej przez Mateusza Głowackiego – twórcę “Planety Singli. Ośmiu historii”. Nieobliczalna polska produkcja doczekała się właśnie oficjalnego zwiastuna. Film trafi na duże ekrany 3 lutego 2023 roku.

Masz ci los! Zwiastun nowej polskiej komedii

Opis fabuły filmu:

— Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze! (źródło: Kino Świat)

W obsadzie komedii “Masz ci los!” znajdują się: Izabela Kuna (“Listy do M. 4″), Piotr Głowacki (“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Sonia Bohosiewicz (“Narzeczony na niby”), Rafał Rutkowski (“Juliusz”), Robert Wabich (“365 dni: Ten dzień”), Marian Dziędziel (“Moje córki krowy”), Iwona Bielska (“Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”), Wiktoria Kruszczyńska (“Wszystkie nasze strachy”), Michał Sikorski (“Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”), Mikołaj Grabowski (“Żeby nie było śladów”)​.

Previous Article
Script Fiesta 2023

Script Fiesta 2023 - festiwal scenarzystów wraca z nową edycją

Next Article
Extraction 2

Chris Hemsworth na nowym zdjęciu z filmu "Extraction 2" Netfliksa

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share