Donald Glover zagra przeciwnika Spider-Mana w nowym filmie Marvela

Donald Glover przeciwnikiem Spider-Mana
Donald Glover przeciwnikiem Spider-Mana w filmie Marvela / Foto: Wikimedia Comm.

Donald Glover (“Atlanta”, “Community”) dołącza do uniwersum Marvela. Gwiazdor wystąpi w filmie, którego jednym z antybohaterów ma być Hypno-Hustler – przeciwnik Spider-Mana. Obraz znajduje się na etapie wczesnej preprodukcji; Glover będzie także jednym z producentów widowiska.

Donald Glover przeciwnikiem Spider-Mana w filmie z kanonu MCU

Hypno-Hustler to jeden z mniej znanych przeciwników Człowieka-Pająka. Postać zadebiutowała w komiksie Marvela w 1978 roku. Jej zdolność to hipnoza ofiar za pomocą… gitary. Prawdziwe nazwisko antybohatera to Antoine Desloin, jest on frontmanem zespołu rockowego Mercy Killers. Hypno-Hustlera zagra Donald Glover, którego ostatnio widzieliśmy w serialu Hulu “Atlanta”, jako Earna Marksa. W przyszłym roku ukaże się serial “Mr. & Mrs. Smith”, z Gloverem w roli głównej.

Czytaj też: Czy John Krasinski wróci jako Mr. Fantastic w nowym filmie z kanonu MCU?

Donald Glover będzie też producentem filmu o Hypno-Hustlerze. Obraz powstanie dla studia Sony Pictures – na razie nie ma on oficjalnego tytułu. Scenariusz projektu przygotowuje Myles Murphy – syn Eddie’ego Murphy’ego. Serwis IMDb podaje, że pracował on jako twórca efektów specjalnych między innymi przy “Cichym miejscu 2”, “Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy” czy hicie “Avengers: Koniec gry”.

Warto zaznaczyć, że w przeszłości pojawiały się spekulacje, jakoby Donald Glover miał zostać pierwszym w historii czarnoskórym Spider-Manem. Plotki te rozpoczęły się po tym, jak Glovera typował na to stanowisko Marc Bernardin w swoim artykule dla serwisu “Gizmondo” w 2010 roku. Siedem lat później gwiazdor wystąpił w filmie “Spider-Man: Homecoming” z Tomem Hollandem. Wcielił się w Aarona Davisa, drobnego kryminalistę.

Previous Article
Knox Goes Away Joanna Kulig

Joanna Kulig u boku Ala Pacino w filmie Michaela Keatona "Knox Goes Away"

Next Article
Mr. Natural Robert De Niro

Robert De Niro wystąpi w serialu kryminalnym "Mr. Natural"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share