Donald Glover zagra przeciwnika Spider-Mana w nowym filmie Marvela

Donald Glover przeciwnikiem Spider-Mana
Donald Glover przeciwnikiem Spider-Mana w filmie Marvela / Foto: Wikimedia Comm.

Donald Glover (“Atlanta”, “Community”) dołącza do uniwersum Marvela. Gwiazdor wystąpi w filmie, którego jednym z antybohaterów ma być Hypno-Hustler – przeciwnik Spider-Mana. Obraz znajduje się na etapie wczesnej preprodukcji; Glover będzie także jednym z producentów widowiska.

Donald Glover przeciwnikiem Spider-Mana w filmie z kanonu MCU

Hypno-Hustler to jeden z mniej znanych przeciwników Człowieka-Pająka. Postać zadebiutowała w komiksie Marvela w 1978 roku. Jej zdolność to hipnoza ofiar za pomocą… gitary. Prawdziwe nazwisko antybohatera to Antoine Desloin, jest on frontmanem zespołu rockowego Mercy Killers. Hypno-Hustlera zagra Donald Glover, którego ostatnio widzieliśmy w serialu Hulu “Atlanta”, jako Earna Marksa. W przyszłym roku ukaże się serial “Mr. & Mrs. Smith”, z Gloverem w roli głównej.

Czytaj też: Czy John Krasinski wróci jako Mr. Fantastic w nowym filmie z kanonu MCU?

Donald Glover będzie też producentem filmu o Hypno-Hustlerze. Obraz powstanie dla studia Sony Pictures – na razie nie ma on oficjalnego tytułu. Scenariusz projektu przygotowuje Myles Murphy – syn Eddie’ego Murphy’ego. Serwis IMDb podaje, że pracował on jako twórca efektów specjalnych między innymi przy “Cichym miejscu 2”, “Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy” czy hicie “Avengers: Koniec gry”.

Warto zaznaczyć, że w przeszłości pojawiały się spekulacje, jakoby Donald Glover miał zostać pierwszym w historii czarnoskórym Spider-Manem. Plotki te rozpoczęły się po tym, jak Glovera typował na to stanowisko Marc Bernardin w swoim artykule dla serwisu “Gizmondo” w 2010 roku. Siedem lat później gwiazdor wystąpił w filmie “Spider-Man: Homecoming” z Tomem Hollandem. Wcielił się w Aarona Davisa, drobnego kryminalistę.

Previous Article
Knox Goes Away Joanna Kulig

Joanna Kulig u boku Ala Pacino w filmie Michaela Keatona "Knox Goes Away"

Next Article
Mr. Natural Robert De Niro

Robert De Niro wystąpi w serialu kryminalnym "Mr. Natural"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share